REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Salon Wittchen w Manufakturze obrazuje nową, minimalistyczną koncepcję wnętrz

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 lis 2017 14:41
Salon Wittchen w Manufakturze obrazuje nową, minimalistyczną koncepcję wnętrz
Fot. materiały prasowe
Salon Wittchen w Manufakturze obrazuje nową, minimalistyczną koncepcję wnętrz

Drugi salon Wittchen otworzył się niedawno w Manufakturze w Łodzi. Salon zaaranżowano według nowej, minimalistycznej koncepcji wnętrz.

REKLAMA

W salonie Wittchen Travel, poza wszystkimi liniami bagażu, dostępny jest również szeroki wachlarz akcesoriów podróżnych takich jak: pokrowce na walizki, kłódki, plecaki, saszetki podróżne, poduszki podróżne  a także wybrane linie galanterii skórzanej.

Wittchen jest kolejną marką, która zdecydowała się multiplikować swój salon w Manufakturze: - To świadczy o tym, że w perspektywie wieloletniej współpracy jesteśmy zaufanym partnerem. Dobrze być w Manufakturze – zarówno ze względów biznesowych, jak i wizerunkowych – zaznacza Anna Łajszczak, Tenants Relations Manager Manufaktury.

Salon w Manufakturze zaaranżowano według nowej, minimalistycznej koncepcji wnętrz: białe, proste meble są doskonałym tłem dla produktów, a delikatne złote detale dodają wnętrzu lekkości i elegancji.  Dodatkowo w Wittchen Travel nacisk położono na ekspozycję bagażu – dlatego w strefie centralnej wyeksponowany jest specjalny podest na walizki. W witrynach użyto również specjalnych kołowych podestów ruchomych, które pozwalają na ekspozycję bagażu w stylu 360 stopni.

Salon mieści się na parterze galerii handlowej Manufaktury i ma powierzchnię 67,2 mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie