REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Sephora w najnowszym koncepcie. Tym razem w Szczecinie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 lis 2017 12:31
Sephora w najnowszym koncepcie. Tym razem w Szczecinie
fot. mat. prasowe

Sephora otworzyła swój salon w rozbudowanym centrum handlowo-rozrywkowym w Szczecinie. To kolejna perfumeria w najnowszym koncepcie retailowym marki.

REKLAMA

Sephora stale dąży do wzbogacania doświadczeń zakupowych i zapewnia klientom spójność we wszystkich kanałach sprzedaży, a w social mediach buduje wokół swojej marki zaangażowaną społeczność fanów tematyki beauty.

Nowy koncept obejmuje m.in. wyraźnie wyeksponowane usługi i serwisy skupione wokół strefy Beauty Hub, duże ekrany LED za kasami, nowe modele mebli oraz wyróżnione strefy pielęgnacji i makijażu w ramach nowego układu, który oznacza też łatwiejszą nawigację dla klienta.

- W naszych perfumeriach klienci mogą korzystać m.in. z bezpłatnych 15-minutowych metamorfoz nie wymagających wcześniejszych zapisów oraz dłuższych lekcji makijażu w wykonaniu świetnie wyszkolonych makijażystek. Najwyższa jakość usług to element naszego konceptu. Aby ją zapewnić stworzyliśmy model ciągłego badania oczekiwań i satysfakcji klientów czyli Sephora Love Meter. 96 proc. klientów ocenia doświadczenie zakupowe w Sephora dobrze i bardzo dobrze, a my wciąż inwestujemy w poziom obsługi, innowacje i nowe rozwiązania – mówi Katarzyna Bielecka, dyrektor generalny Sephora Polska.

Sephora stawia na omnichannel – oprócz sieci perfumerii w całej Polsce i sklepu online, udostępniła niedawno aplikację zakupową na urządzenia mobilne. Marka od kilku lat konsekwentnie buduje w social mediach społeczność skupiającą fanów piękna. 

Firma z ponad 2000 punktami sprzedaży w 33 krajach, powstała w 1969 roku we Francji. Od 1999 roku jest obecna na polskim rynku, na którym posiada ponad 90 perfumerii w największych miastach. 

Jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton, największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie