REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Sieć Papa John’s otworzyła największy jak dotąd lokal w Warszawie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 sie 2018 15:37
Sieć Papa John’s otworzyła największy jak dotąd lokal w Warszawie
fot. mat. pras.

Od soboty 11 sierpnia przy ul. Postępu 10 działa nowa restauracja amerykańskiej sieci Papa John’s. To piąty, jak dotąd największy lokal sieci w Warszawie.

REKLAMA

Restauracja Papa John’s przy ul. Postępu 10 to duży, 180-metrowy lokal, wyposażony w wygodne czerwone sofy w stylu amerykańskim oraz klasyczne stoliki. Z myślą o rodzinach, dla najmłodszych przygotowano kącik dla dzieci i specjalne menu. Pomiędzy salą a kuchnią znajduje się charakterystyczne dla tej sieci okno. Dzięki temu można oglądać proces przygotowywania pizzy, od podrzucania ciasta po dekorację świeżymi składnikami.

To już drugi w Warszawie lokal Papa John’s o pełnym profilu restauracyjnym, z obsługą kelnerską i klasyczną porcelaną.

– Wybraliśmy tę lokalizację, ponieważ jest to jedna z dynamiczniej rozwijających się dzielnic, nie tylko pod kątem inwestycji biznesowych, ale też i mieszkaniowych. Wielu fanów dopytywało, kiedy zawitamy do „Mordoru”. Nasza restauracja oferuje pełną obsługę kelnerską, może więc stać się nowym, dogodnym miejscem spotkań biznesowych, wspólnych wyjść pracowników na lunch lub po pracy, ale też weekendowych obiadów rodzinnych – mówi Joanna Zawada, Marketing Manager sieci Papa John’s w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie