REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Skandynawski styl i ekologia. Drugi sklep marki Newbie w Polsce już otwarty

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 paź 2018 12:23
Skandynawski styl i ekologia. Drugi sklep marki Newbie w Polsce już otwarty
fot. mat. prasowe

Otwarty we Wroclavii salon Newbie – z ubraniami i wyposażeniem wnętrz dla dzieci – to jedyny we Wrocławiu i drugi w Polsce sklep tej sieci. Wystrój sklepu odzwierciedla ponadczasowy, skandynawski i ekologiczny charakter prezentowanych w nim kolekcji.

REKLAMA

Nowy salon o powierzchni ponad 70 mkw. znajduje się na poziomie +1 Wroclavii, w pobliżu wejścia Dąb. Klienci znajdą w nim ubrania dla niemowląt i dzieci w rozmiarze 44-128 cm oraz elementy wyposażenia wnętrz przeznaczone dla najmłodszych członków rodziny. Są to pełne kolekcje marki Newbie wraz z seriami limitowanymi.

Skandynawski styl i ekologia

Historia marki Newbie rozpoczęła się w 2010 roku, gdy projektanci KappAhl stworzyli kolekcję niemowlęcą o nazwie Newbie. Kolekcja ta szybko zyskała niezwykłą popularność (stale rosnący krąg ”Newbie lovers”, którzy przekazują sobie ubrania z pokolenia na pokolenie); powstał nawet wtórny rynek jej sprzedaży, co było w pełni zgodne z filozofią marki i jej zaangażowaniem w zrównoważony rozwój. Wydarzenia te sprawiły, że w 2014 r. otwarto w Sztokholmie pierwszy sklep pod szyldem Newbie. Obecnie sieć liczy 25 salonów zlokalizowanych w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Wystrój sklepu Newbie we Wroclavii odzwierciedla ponadczasowy, skandynawski i ekologiczny charakter prezentowanych w nim kolekcji. Jego fasada została zaprojektowana tak, aby swym wyglądem nawiązywać do szwedzkiej architektury, a wyposażenie z jasnymi, drewnianymi meblami, przywodzi na myśl pokój niemowlęcia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie