REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Smyk w Jurajskiej rośnie jak na drożdżach

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 lis 2017 13:16
Smyk w Jurajskiej rośnie jak na drożdżach
fot. mat. pras.

Smyk zainwestował w dodatkowy metraż w Galerii Jurajskiej. Efekt? Powstał jeden z największych sklepów marki w województwie śląskim.

REKLAMA

Równo na miesiąc przed świętami Galeria Jurajska znacząco poszerza ofertę zabawek i akcesoriów dla dzieci. Po trwającym blisko miesiąc remoncie w nowej i większej lokalizacji ponownie został otwarty salon Smyka. Dzięki zmianom marka powiększyła swój salon niemal dwukrotnie, bo aż o 496,3 m kw. - z 391 mkw. na 887,3 mkw. Większa powierzchnia sklepu pociągnęła za sobą także poszerzenie oferty.

- Widzimy w Częstochowie potencjał pozwalający na otwarcie sklepu Smyk w pełnym wymiarze, z odpowiednio poszerzoną ofertą, na zasadniczo większej powierzchni w porównaniu z salonem działającym w tym mieście do tej pory. Dotychczasowe wyniki zanotowane na tym lokalnym rynku pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem – mówi Paweł Oskędra, Property Director, Smyk S.A.

Smyk w  nowej odsłonie to już  6 sklep w Galerii Jurajskiej z ofertą skierowaną do najmłodszych. Oprócz Smyka  w centrum handlowym działają także salony Ananas, Coccodrillo, Junior, Kredka, Reporter Young. W galerii działa także salon Świat Książki Kids z ofertą dla dzieci i młodzieży oraz plac zabaw Bajkowy Labirynt.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie