Societa to nowy koncept restauracyjny inspirowany włoską kuchnią w WarszawiePropertyDesign.pl - 17-09-2019 10:49


Nowa, inspirowana włoskimi smakami restauracja Societa otworzyła się w warszawskim Blue City. To zupełnie nowy koncept na gastronomicznej mapie Warszawy.

Societa to nowy w Warszawie koncept restauracyjny inspirowany włoską kuchnią. W menu restauracji, która znajduje się na poziomie +3 centrum handlowego Blue City są pasty, czyli różnego rodzaju makarony oraz podawane na ciepło kanapki panini. - Klienci moją do wyboru makarony pszenne, razowe, jaglane oraz makaron z cukinii, jako opcja dla osób nietolerujących glutenu. A do nich sosy - śmietanowy, szparagowy, a także dwa wegańskie: pomidorowy i fasolowy, oraz różnorodne dodatki mięsne, warzywne i grzybowe. Można zamówić duże lub nieco mniejsze porcje – mówi Agnieszka Bartuzi, współwłaścicielka Society.

- W Blue City mamy już ponad 25 restauracji, barów i kawiarni, ale wciąż rozszerzamy naszą ofertę gastronomiczną. Stawiamy na różnorodność smaków i kuchni tak, aby każdy odwiedzający nasze centrum znalazł coś dla siebie. Włoskie dania należą do najbardziej lubianych, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do Blue City zupełnie nowy na rynku koncept restauracyjny oferujący pasty i panini. Mamy nadzieję, że nowa restauracja spotka się z pozytywnym odbiorem naszych klientów i stanie się nowym, modnym miejscem – mówi Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City.