×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Starbucks nie próżnuje. Nowe, designerskie kawiarnie powstaną w Warszawie i Gdańsku

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 sie 2018 09:33
  • Aktualizacja: 07 sie 2018 09:32
Starbucks nie próżnuje. Nowe, designerskie kawiarnie powstaną w Warszawie i Gdańsku
fot. mat. pras.

Starbucks otwiera dwie kolejne kawiarnie, tym razem w Gdańsku i Jankach pod Warszawą. Gdańska kawiarnia znajduje się przy ulicy Długiej 66, natomiast lokal w Jankach otwarto w Centrum Handlowym Janki przy ulicy Mszczonowskiej 3. Oba miejsca to lokalizacje, w których Starbucks spodziewa się częstych wizyt swoich fanów.

REKLAMA

– Cieszymy się, że w nowej lokalizacji w Gdańsku oraz w pierwszej kawiarni Starbucks otwartej w Jankach możemy zaoferować naszym gościom unikalne kawowe doświadczenia. Każda kawiarnia Starbucks to dla nas obsługa na najwyższym poziomie oraz kawa od początku do końca przygotowywana przez nas samych z wysokiej jakości ziaren 100 proc. Arabica, pozyskiwanych w zrównoważony sposób ze sprawdzonych plantacji. – mówi Mateusz Sielecki, dyrektor regionalny Starbucks na Polskę i Bałkany.

W obu kawiarniach przygotowano 50 miejsc siedzących dla gości. Nowoczesne wnętrza obu lokali to przestrzeń przeznaczona do różnych aktywności. W kawiarniach można przyjemnie spędzić czas ze znajomymi lub znaleźć odpowiednie miejsce do spotkań biznesowych, pracy i nauki. Wystrój każdego lokalu to połączenie charakterystycznych dla marki kolorów, elementów wykończenia i grafik, nawiązujących do procesu powstawania ziaren kawy.

Osoby, które nie znajdą czasu na chwilę odpoczynku w kawiarniach mogą delektować się ulubionym napojem w wersji na wynos. Do dyspozycji gości, podobnie jak we wszystkich punktach sieci, funkcjonouje koncept „Bring your own Tumbler”, czyli po prostu – przyjdź z własnym kubkiem. Właśnie w ten sposób, zamawiając kawę, Goście mogą chronić środowisko ograniczając zużycie papierowych kubeczków, uzyskać zniżkę na wybrany napój w wysokości 1 PLN i wypić go ze swojego ulubionego kubka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie