Starbucks otworzył nową kawiarnię w Warszawie. Zaskoczyła wystrojemPropertydesign.pl - 17-10-2017 10:40


Starbucks stale poszerza dostępność swojej marki w stolicy i właśnie uruchamia kolejną kawiarnię w centrum Warszawy. Okolica, w której znajduje się nowy Starbucks to popularne wśród warszawiaków miejsce spotkań. Elementem dekoracyjnym kawiarni będzie zamieszczona na jej głównej ścianie grafika, przedstawiająca drzewo kakaowca i nawiązująca do procesu powstawania ziaren kawy.

Niedawno Starbucks otworzył swoją 20. kawiarnię w nowym centrum handlowym na Białołęce - Galerii Północnej, a już dziś uruchomia kolejne miejsce spotkań dla fanów marki, tym razem w centrum Warszawy. W biurowcu Norway House przy ulicy Lwowskiej 19 (róg Pięknej oraz Koszykowej), otwiera lokal, który jest jednocześnie 59. kawiarnią Starbucks w Polsce.

- W nowej warszawskiej lokalizacji nasi goście znajdą idealną przestrzeń do prowadzenia spotkań biznesowych - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – W okolicy znajduje się kilka obiektów biurowych, dlatego udostępniamy dużą powierzchnię, w której przewidziano miejsca przystosowane zarówno do pracy na komputerze, jak i te umożliwiające przyjemne spędzanie czasu ze znajomymi – dodaje.

Nowo otwarty lokal ma 117 mkw. powierzchni i oferuje gościom 68 miejsc siedzących. W kawiarni oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne będą także stoły konferencyjne, gniazdka elektryczne i szybkie łącze Wi-Fi. Wystrój lokalu stanowi połączenie charakterystycznego dla marki koloru – ciemnej zieleni i granatu. Głównym elementem dekoracyjnym kawiarni będzie zamieszczona na jej głównej ścianie grafika, przedstawiająca drzewo kakaowca i nawiązująca do procesu powstawania ziaren kawy.

W dniu otwarcia dla gości kawiarni przygotowano liczne atrakcje, m.in.: okolicznościowy słodki poczęstunek, coffee tastingi oraz seminarium kawowe.