REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Starbucks otworzył nową kawiarnię w Warszawie. Zaskoczyła wystrojem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 paź 2017 10:40
Starbucks otworzył nową kawiarnię w Warszawie. Zaskoczyła wystrojem
fot. AL / Propertydesign.pl

Starbucks stale poszerza dostępność swojej marki w stolicy i właśnie uruchamia kolejną kawiarnię w centrum Warszawy. Okolica, w której znajduje się nowy Starbucks to popularne wśród warszawiaków miejsce spotkań. Elementem dekoracyjnym kawiarni będzie zamieszczona na jej głównej ścianie grafika, przedstawiająca drzewo kakaowca i nawiązująca do procesu powstawania ziaren kawy.

REKLAMA

Niedawno Starbucks otworzył swoją 20. kawiarnię w nowym centrum handlowym na Białołęce - Galerii Północnej, a już dziś uruchomia kolejne miejsce spotkań dla fanów marki, tym razem w centrum Warszawy. W biurowcu Norway House przy ulicy Lwowskiej 19 (róg Pięknej oraz Koszykowej), otwiera lokal, który jest jednocześnie 59. kawiarnią Starbucks w Polsce.

- W nowej warszawskiej lokalizacji nasi goście znajdą idealną przestrzeń do prowadzenia spotkań biznesowych - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – W okolicy znajduje się kilka obiektów biurowych, dlatego udostępniamy dużą powierzchnię, w której przewidziano miejsca przystosowane zarówno do pracy na komputerze, jak i te umożliwiające przyjemne spędzanie czasu ze znajomymi – dodaje.

Nowo otwarty lokal ma 117 mkw. powierzchni i oferuje gościom 68 miejsc siedzących. W kawiarni oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne będą także stoły konferencyjne, gniazdka elektryczne i szybkie łącze Wi-Fi. Wystrój lokalu stanowi połączenie charakterystycznego dla marki koloru – ciemnej zieleni i granatu. Głównym elementem dekoracyjnym kawiarni będzie zamieszczona na jej głównej ścianie grafika, przedstawiająca drzewo kakaowca i nawiązująca do procesu powstawania ziaren kawy.

W dniu otwarcia dla gości kawiarni przygotowano liczne atrakcje, m.in.: okolicznościowy słodki poczęstunek, coffee tastingi oraz seminarium kawowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie