REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Starbucks stawia na galerie handlowe. Kolejna kawiarnia w Galerii Bałtyckiej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 lis 2017 14:20
Starbucks stawia na galerie handlowe. Kolejna kawiarnia w Galerii Bałtyckiej
fot. mat. prasowe

Starbucks konsekwentnie realizuje strategię rozwoju marki, skupiając się przede wszystkim na otwarciach w galeriach handlowych. Już 23 listopada br. uruchamia swój drugi lokal w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Nowy Starbucks jest jednocześnie 63. kawiarnią marki w Polsce.

REKLAMA

- Nasze kawiarnie to idealne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi lub biznesowy lunch - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – Galeria Bałtycka jest jednym z najbardziej popularnych centrów handlowych w regionie, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć tu swój drugi lokal. Sądzimy, że niebawem nowa przestrzeń, podobnie jak pierwsza, stanie się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Trójmiasta – dodaje.

Druga kawiarnia Starbucks w Galerii Bałtyckiej mieści się na poziomie zero. Jej wystrój będzie nawiązywał do przytulnych wnętrz w stylu skandynawskim, gdzie przyjemna atmosfera, sprzyja spotkaniom przy kawie. Głównym elementem dekoracyjnym obiektu będzie grafika, inspirowana pochodzeniem kluczowego produktu, czyli kawy. Nowy lokal zaoferuje Gościom 60 miejsc siedzących, będzie posiadał także zewnętrze wejście (od strony Alei Grunwaldzkiej), dzięki czemu w sezonie wiosenno-letnim, kawiarnia zyska dodatkowe 24 miejsca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie