REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Starbucks stawia na Szczecin. Kolejna kawiarnia już otwarta

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 lis 2017 11:04
Starbucks stawia na Szczecin. Kolejna kawiarnia już otwarta
fot. mat. prasowe

Starbucks umacnia swoją pozycję w Szczecinie i otwiera czwartą kawiarnię w tym mieście. Nowy lokal znajduje się w rozbudowanej części galerii Galaxy Centrum i jest drugą kawiarnią marki w tym miejscu.

REKLAMA

Kolejna kawiarnia Starbucks zostanie dziś otwarta w oddanej właśnie do użytku, nowej części najpopularniejszego w Szczecinie centrum rozrywkowo-handlowego.

- Druga kawiarnia Starbucks w Galaxy Centrum pokazuje, że marka nieustannie poszerza swoją dostępność dla gości - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – Takie rozwiązanie funkcjonuje już i sprawdza się m.in. w Krakowie czy Poznaniu. Dwie kawiarnie w jednym centrum handlowym to wygoda dla naszych stałych gości, którzy odwiedzają nas regularnie oraz okazja na przyciągnięcie do Starbucks także tych, którzy spontanicznie podejmują decyzję o miejscu spotkania – dodaje.

W nowej kawiarni oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne będą także stoły konferencyjne, gniazdka elektryczne i szybkie łącze Wi-Fi umożliwiające organizowanie spotkań biznesowych oraz stwarzające warunki do nauki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie