REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Starbucks znów stawia na Gdańsk. Wnętrze zaskoczy grafikami

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 lis 2017 12:43
Starbucks znów stawia na Gdańsk. Wnętrze zaskoczy grafikami
fot. mat. prasowe

Starbucks uruchamia kolejną kawiarnię w Gdańsku. Wystrój lokalu stanowi połączenie charakterystycznych dla marki kolorów – ciemnej zieleni i granatu. Elementy dekoracyjne kawiarni to grafiki w kolorze miedzi, które przywołują skojarzenia ze Stocznią Gdańską, nawiązując do lokalnej historii.

REKLAMA

Niespełna tydzień temu Starbucks otworzył swoją 63. kawiarnię w Polsce, którą uruchomiono w centrum handlowym Galeria Bałtycka w Gdańsku. A już dziś udostępnia kolejne miejsce spotkań dla fanów marki, tym razem w biurowcu Alchemia przy Alei Grunwaldzkiej 411. Przestrzeń ta idealnie sprawdzi się jako propozycja na spędzenie czasu podczas przerwy w trakcie zajęć lub spotkanie biznesowe.

- Okolica, w której znajduje się nasz nowy lokal to rozwijające się centrum biznesowe Trójmiasta, a także ważny ośrodek życia akademickiego – mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. W nowym lokalu, nasi goście znajdą idealną przestrzeń do prowadzenia spotkań biznesowych, towarzyskich oraz do spędzania przerw w zajęciach - dodaje.

Kawiarnia Starbucks w biurowcu Alchemia oferuje gościom 70 miejsc siedzących. W lokalu, znajdują się kanapy i fotele, na których goście mogą się zrelaksować. Oprócz tego dostępne są także stoły konferencyjne idealne na spotkania biznesowe, a także szybkie łącze Wi-Fi i gniazdka elektryczne. Wystrój lokalu stanowi połączenie charakterystycznych dla marki kolorów – ciemnej zieleni i granatu. Elementy dekoracyjne kawiarni to grafiki w kolorze miedzi, które przywołują skojarzenia ze Stocznią Gdańską, nawiązując do lokalnej historii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie