×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Studio Dobrych Rozwiązań: solidna dawka wiedzy dla projektantów wnętrz. Zarejestruj się już dziś!

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 sie 2018 10:06
Studio Dobrych Rozwiązań: solidna dawka wiedzy dla projektantów wnętrz. Zarejestruj się już dziś!
fot. mat. prasowe

Chcesz być na bieżąco z nowościami, trendami i nowinkami technologicznymi z branży wyposażenia i projektowania wnętrz? Weź udział w jednym z naszych wydarzeń adresowanych do osób zawodowo projektujących wnętrza. Zobacz, w jakich miastach będziemy w tym roku i zarejestruj się już dziś!

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Uczestnicy każdego spotkania mają okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach, poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania. W trakcie każdego spotkania zapewniamy także merytoryczne wykłady dotyczące wielu aspektów pracy projektanta wnętrz: kreowania własnej marki w social media, profesjonalnej fotografii wnętrz, współpracy z mediami wnętrzarskimi czy ochrony własnych pomysłów przed kopiowaniem. Nasze spotkania to świetna możliwość nawiązania nowych kontaktów i networkingu w miłej atmosferze, przy pysznej kawie i dobrym lunchu. 

Ważną częścią spotkań są również prelekcje Gości Specjalnych. Zapraszamy przedstawicieli znanych pracowni architektonicznych i designerów, aby opowiedzieli o najciekawszych polskich projektach z dziedziny architektury i designu. Do tej pory naszymi gośćmi byli m.in Robert Konieczny (KWK Promes) Przemo Łukasik (Medusa Group), Ewa Kuryłowicz (Kuryłowicz&Associates), Zbigniew Maćków (Maćków Pracownia Projektowa), Jimi Ogden (prowadzący program "Rzeczy odNowa" na antenie HGTV) czy Sylwia Wilgatek-Wykuz i Małgorzata Ziółkowska, prowadzące na antenie HGTV program „Drugie życie mebli”.

Gdzie będziemy do końca roku? Sprawdź i zarejestruj się już dziś aby móc uczestniczyć w naszych spotkaniach! Wstęp wolny!

Katowice - 4 września 
Białystok - 19 września
Warszawa - 26 września
Koszalin - 10 października
Kraków - 24 października
Radom - 7 listopada
Rzeszów - 21 listopada

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W JEDNYM ZE SPOTKAŃ<<<

Organizatorem spotkania jest adresowany do projektantów i architektów portal Archiconnect.pl oraz magazyny „Świat Łazienek i Kuchni” i "Dobrze Mieszkaj".

Wydarzenie wspierane jest również przez portale www.dobrzemieszkaj.pl, www.mamkuchnie.pl, www.lazienka.pl, www.meble.com.pl, www.propertydesign.pl.

Program spotkań i więcej informacji: www.sdr2018.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie