Studio Dobrych Rozwiązań w drodze do Krakowa. Spotkamy się w Wieliczce!PropertyDesign.pl - 26-05-2017 09:42


Dziewiąte tegoroczne spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań tym razem odbędzie się w podkrakowskiej Wieliczce. Już 6 czerwca zapraszamy na rozmowę o dobrym wzornictwie i trendach.


Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Uzupełnieniem będzie fachowa prezentacja na scenie oraz stoiskach przygotowana przez Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań firmę Ceramika Paradyż oraz Partnerów – CAD ProjektColorimoDekoriaDeanteFrankeJungModern LineNew TrendyPallette CadOBO BettermannPergoRuke oraz SFA Poland.

W programie ponadto konkursy z nagrodami i upominki od Partnerów.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY? Centrum Hotelowo-Konferencyjne Hotel Lenart ****, ul. G. Narutowicza 1, 32-020 Wieliczka, Kraków, Sala Wiśniowa

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY? 6 czerwca 2017, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania: godz. 9:30.

PROGRAM SPOTKANIA dostępny jest tutaj.

REJESTRACJA: Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie rejestracji do 5 czerwca na tej stronie. Po rejestracji udział w spotkaniu jest bezpłatny.