REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Katowic. Spotkanie z projektantami nowego Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lis 2017 15:24
Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Katowic. Spotkanie z projektantami nowego Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach
fot. PTWP

O trendach w aranżacji wnętrz i nowościach produktowych przydatnych w codziennej pracy projektanta porozmawiają uczestnicy Studia Dobrych Rozwiązań, które zaplanowano na 7 listopada br. w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą architekci Joanna i Wojciech Małeccy, współtwórcy projektu nowego Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach.

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz, którzy są zainteresowani podniesieniem kwalifikacji w zakresie aranżacji wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej.

Podczas katowickiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań, która odbędzie się 7 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać aż 13. wykładów i prezentacji, zapoznać się z trendami i nowymi technologiami w obszarze aranżacji wnętrz mieszkaniowych i publicznych oraz porozmawiać
z ekspertami, którzy na swoich stoiskach zaprezentują wiele nowych produktów i rozwiązań przydatnych w pracy projektowej.

– Profesjonalne prezentacje, pokaźna dawka wiedzy na temat nowości rynkowych oraz wymiana doświadczeń – to najprostszy sposób na wzbogacenie zawodowego warsztatu. Zapraszamy architektów i projektantów wnętrz do Katowic, na spotkanie z dobrym wzornictwem, oryginalnymi  pomysłami oraz nowoczesnymi technologiami. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję posłuchać uznanych i cenionych projektantów, którzy tworzą obiekty zmieniające Katowice – mówi Justyna Łotowska, dyrektor wydawniczy w wydawnictwie Publikator.

Gośćmi specjalnymi katowickiego spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań będą architekci Joanna i Wojciech Małeccy, którzy od 1997 roku współtworzą pracownię MAŁECCY biuro projektowe. Pracują razem, projektując polskie placówki dyplomatyczne, biurowce, hotele, osiedla mieszkaniowe oraz obiekty sportowe i edukacyjne, w tym m.in. nagrodzone w 2013 roku Centrum Sportowe Bażantowo, a także, w zespole, nową siedzibę Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach. Uczestnikom Studia Dobrych Rozwiązań opowiedzą o swojej pracy i flagowych projektach.

 Uzupełnieniem wykładu gości specjalnych będą prezentacje przygotowane przez głównego partnera Studia Dobrych Rozwiązań – Ceramikę Paradyż, a także marki: Colorimo, Dupont™ Corian®, Fibaro, Franke, Kludi, ModernLine, Obo Bettermann, Palette CAD, Radaway, RuckZuck, SFA Poland.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 6 listopada, poprzez stronę: http://www.sdr2017.pl/2016/pl/rejestracja/73/

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie