Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza jutro do Białegostoku - ostatnia okazja na rejestrację!Studio Dobrych Rozwiązań - 28-11-2016 11:51


Już jutro odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie dla projektantów i architektów wnętrz. Widzimy się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Dziś ostatnia okazja, by się zarejestrować na to spotkanie. Wstęp bezpłatny!

Studio Dobrych Rozwiązań po raz drugi zawita do Białegostoku. Po prawie dwóch latach zapraszamy na szkolenie dla projektantów i architektów. Zapraszamy 29 listopada do stolicy Podlasia na spotkanie z dobrym wzornictwem, oryginalnymi pomysłami oraz cenionymi architektami. Zajmujecie się fachowo projektowaniem wnętrz? Musicie tam być!

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Studio Dobrych Rozwiązań jest miejscem dla Was, specjalistów od tworzenia pięknych wnętrz!

Podczas białostockiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:
- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem łazienek,kuchni oraz strefy dziennej,
- unikalnych materiałach wykończeniowych i konstrukcyjnych,
- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Uzupełnieniem eksperckich wykładów będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań: Partnera Strategicznego - sieć salonów Elements, Partnera Głównego – Ceramikę Paradyż oraz Partnerów – firmy CAD Projekt K&A, Dekora.pl, Du Pont, Duravit, Mochnik, Ruke, Pergo oraz Olta.

W programie ponadto konkursy z nagrodami i upominki od Partnerów.

Szczegółowy program spotkania dostępny jest tutaj.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny po rejestracji na tej stronie.