×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Świąteczne last minute! Jarmark Bożonarodzeniowy w Sezamie w Centrum Marszałkowska

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 19 gru 2018 11:14
Świąteczne last minute! Jarmark Bożonarodzeniowy w Sezamie w Centrum Marszałkowska
fot. mat. prasowe

W dniach 21 do 23 grudnia w godz. 14.00-19.00 oraz w godz. 10.00-18.00 (niedziela) w Centrum Marszałkowska przy skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej odbędzie się wielki finał serii świątecznych jarmarków organizowanych w pasażu handlowym na poziomie -1 przed sklepem Sezam.

REKLAMA

Centrum Marszałkowska to nowoczesny kompleks biurowo-handlowy w ścisłym Śródmieściu Warszawy, który jest pierwszym budynkiem w stolicy zintegrowanym z metrem poprzez połączenie ze stacją Świętokrzyska zlokalizowaną na przecięciu dwóch linii podziemnej kolejki. Nadchodzący Jarmark Bożonarodzeniowy – kończący się dzień przed Wigilią, będzie doskonałą okazją dla wszystkich, którzy w ferworze przygotowań, zostawili na ostatnią chwilę znalezienie wyjątkowych gwiazdkowych upominków czy zrobienie zakupów na świąteczny stół.

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się od najbliższego piątku do niedzieli w Centrum Marszałkowska, na terenie pasażu handlowego na poziomie -1 przed sklepem Sezam. Na odwiedzających będą czekały m.in. stoiska z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, stroikami, a także targowisko różności z pomysłami na nietuzinkowe prezenty dla najbliższych. Dla gości przygotowano również ciepły poczęstunek, który zapewni Bar Prasowy. Wyjątkowy nastrój zapewnią dźwięki kolęd. Jarmark Bożonarodzeniowy jest szansą na zrobienie zakupów na świąteczny stół. Sezam w Centrum Marszałkowska to bowiem jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów spółdzielni. Wśród aż 50 tys. produktów można znaleźć wszystko co niezbędne na Gwiazdkę – wysokiej jakości wędliny, ryby, sery, specjały delikatesowe, słodkości, nie zabraknie też specjalnych świątecznych ofert.

– Okres świąteczny to dodatkowa okazja do zaskoczenia gości niecodziennymi upominkami i specjałami. Wygodne położenie Centrum Marszałkowska w ścisłym centrum Warszawy i świetny dojazd komunikacją miejską, sprawiają, że z gwiazdkowymi zakupami wszystkim jest po drodze. Aby dojść do sklepu Sezam zlokalizowanego na poziomie -1, nawet nie trzeba wychodzić z metra. Zapraszamy wszystkich na spacery i do odwiedzenia nas – mówi Rafał Szczepański, wiceprezes spółki BBI Development S.A.

Od kilku lat Warszawa cieszy się wspaniałymi jarmarkami świątecznymi, wzorowanymi na tradycyjnych kiermaszach zagranicznych. Wydarzenie to stanie się także tradycją Centrum Marszałkowska i renomowanego sklepu SEZAM-u. Okolica, wraz ze zrewitalizowanym Pasażem Rowickiego wokół Centrum Marszałkowska, stanowi centralne miejsce spotkań i tętni życiem, jest więc idealną lokalizacją na organizację tego typu spotkań.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie