Tak było na Work & Leisure Talks podczas Property Forum Wrocław 2018!PropertyDesign.pl - 09-11-2018 14:43


Property Forum Wrocław to wiele aktualnych tematów, gorące dyskusje i prezentacje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów, a także Work & Leisure Talks - wydarzenie towarzyszące Property Forum dot. najnowszych trendów w designie oraz wyposażaniu przestrzeni w obiektach komercyjnych i wokół nich.

Coworki konkurują z biurami, ale też zmieniają tradycyjne biura. Na lepsze, bo miejsca pracy stają się bardziej dostosowane do pracowników, mniej „sztywne”, przyjazne, sprzyjające rozwojowi. Bar z sokami, więcej zieleni i sala do medytacji nikomu jeszcze nie zaszkodziły, a tym bardziej hasło: „Make work fun”. Czy deweloperzy we Wrocławiu korzystają z tego trendu? O tym dyskutowali uczestnicy Work & Leisure Talks w trakcie Property Forum Wrocław 2018 i sesji "Gdy workspace zmienia się na lifespace...".

Udział w sesji wzięli: Aleksandra Kalina, leasing negocjator, Skanska Property Poland; Tomasz Spalik, dyrektor ds. rozwoju, Tetris Poland Sp. z o.o. ; Anna Tomaszewska, architekt, właściciel, FBT – Pracownia Architektury i Urbanistyki, Karina Kreja, International Concept Manager, Kinnarps Polska.

Następnie goście Work & Leisure Talks zostali zaproszeni do obejrzenia i wysłuchania prezentacji:

Zapraszamy na kolejne spotkania Work & Leisure Talks podczas Property Forum Kraków, Property Forum Trójmiasto i Property Forum Katowice

Work & Leisure Talks to wydarzenie towarzyszące Property Forum, w ramach którego chcemy przekazać gościom spotkania, tj. m.in.: deweloperom nieruchomości komercyjnych – biurowców, hoteli, magazynów, centrów handlowych, inwestorom – szefom firm wynajmujących biura w Polsce, właścicielom i szefom sieci sklepów oraz architektom pracującym dla deweloperów i inwestorów, najnowsze trendy dotyczące designu i aranżacji przestrzeni w obiektach komercyjnych i wokół nich – bo otoczenie obiektów komercyjnych staje się równie ważne dla deweloperów i klientów/najemców, jak i aranżacja wewnątrz budynków, co pokazują ostatnie realizacje na tym rynku w Polsce.