Tak wygląda nowatorskie Centrum Szkoleniowe w WarszawiePropertydesign.pl - 06-10-2016 12:34


Firma Adgar Poland otworzyła swoje największe Centrum Szkoleniowe na warszawskiej Ochocie. Za projekt odpowiada architekt Marcin Szczesiuk z pracowni Archicon.

Adgar Poland koncentruje się na realizacji innowacyjnych konceptów biurowych, które są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Po otwarciu piętnastu nowych sal, Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota zajmuje aż 2000 mkw. nowoczesnej powierzchni, w której można pomieścić łącznie 880 osób. Na poziomie -1, którego powierzchnia wynosi 450 mkw., zlokalizowane są 4 pomieszczenia szkoleniowe, w tym niestandardowy Chill Room oraz własna powierzchnia cateringowa.

Centrum Szkoleniowe zostało zaprojektowane w sposób funkcjonalny i komfortowy, co umożliwia organizację różnego rodzaju wydarzeń. Największa sala przeznaczona jest dla 150 osób, a możliwość podziału powierzchni umożliwia system modułowy, dający swobodę w zarządzaniu przestrzenią. Jednocześnie w ofercie Adgar Conference Group znaleźć możemy ośmioosobowe powierzchnie szkoleniowe, tzw. Board Room'y. Nowatorskie pomysły mogą zostać zapisane na ścianach niezwykłego Creative Room'u. Wszystkie sale pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w ekrany, projektory, nagłośnienie oraz symetryczne łącza internetowe, zapewniające bezprzewodowy, szybki i wydajny dostępu do sieci. Każda z sal dysponuje dużą szafą, w której klienci mogą przechowywać nie tylko odzież wierzchnią, ale również materiały szkoleniowe. Wszystkie pomieszczenia są monitorowane i zamykane na klucz. Centrum Szkoleniowe wyposażone jest także w ścienne ładowarki telefoniczne.

Za wyposażenie wszystkich wnętrz odpowiedzialna jest firma Kinnarps.