×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolejne salony Aldo według nowego konceptu już gotowe

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 lis 2016 12:36
  • Aktualizacja: 23 lis 2016 12:38
Kolejne salony Aldo według nowego konceptu już gotowe

Sieć Aldo otworzyła sklep w galerii Posnania oraz przeprowadziła relokację i modernizację istniejącego salonu w Galerii Krakowskiej.

REKLAMA

Kompleksowe prace wykończeniowe w lokalach ALDO wykonała firma SKYNET Polska, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej. W ramach podpisanego kontraktu zostały wykonane wewnętrzne prace budowlano-wykończeniowe, instalacje elektryczne, oświetlenia i wentylacyjne.

W Poznaniu w nowo otwartej Galerii Posnania ALDO otworzyło swój największy w Polsce salon o łącznej powierzchni 216m2. Projekt sklepu jest zgodny ze stylistyką nowego konceptu, ale zawiera dodatkowe elementy premium, takie jak ekrany projekcyjne czy wydzielona duża ekspozycja z akcesoriami.

Galeria Krakowska to szczególne miejsce na mapie centrów handlowych. Salon ALDO w Galerii Krakowskiej był od dawna, nie mniej przy okazji relokacji sklepu (poziom -1), postanowiono odświeżyć wygląd sklepu i zastosować rozwiązania podobne do flagowego konceptu zastosowanego w Posnanii.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie