Tak wygląda pierwszy salon Duka w Wielkiej BrytaniiPropertydesign.pl - 31-10-2016 15:01


Duka otworzyła swój pierwszy salon w Wielkiej Brytanii. Sklep został zlokalizowany w Brent Cross, pierwszym dużym centrum handlowym w Londynie, które istnieje już od 1976 r. Zaglądamy do środka!

Duka zdecydowała się na uruchomienie sklepu franczyzowego w Wielkiej Brytanii. Salon został zlokalizowany w Londynie, w centrum handlowym Brent Cross oraz zrealizowany w nowym koncepcie wizualnym, stworzonym przez LSD Studio. Oryginalna aranżacja wnętrza nawiązuje do hasła Kitchen life, podkreśla charakter produktów oraz wyjątkową atmosferę towarzyszącą spożywaniu posiłków w gronie najbliższych.

W 2015 roku znana dotąd w Polsce i w Szwecji Duka zadebiutowała na rynku w Bułgarii oraz Holandii. Do usytuowanych za granicą salonów dołączył sklep franczyzowy zlokalizowany w Wielkiej Brytanii. – Chcemy pokazać, jak wiele ma do zaoferowania marka Duka. Nasz minimalistyczny, skandynawski design cieszy się uznaniem w Polsce, Szwecji, Bułgarii oraz w Holandii, stąd decyzja o dalszym rozwoju na arenie międzynarodowej i uruchomieniu salonu w Wielkiej Brytanii we współpracy z partnerem franczyzowym  – tłumaczy Teresa Szynkiewicz, dyrektor ds. rozwoju sieci Duka International.

Duka planuje kolejne otwarcia salonów w Wielkiej Brytanii, najbliższe z nich już pod koniec tego roku.