×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tapety w kolorach roku. Design i bezpieczeństwo w nowej kolekcji

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 18 gru 2020 13:50
  • Zaktualizowano: 18 gru 2020 14:11
Tapety w kolorach roku. Design i bezpieczeństwo w nowej kolekcji
Bradley. Fot. WallPepper

Znamy już kolory roku 2021. To Ultimate Grey i Illuminating Yellow. Odnajdziemy je w najnowszej kolekcji tapet marki WallPepper®, które są nie tylko dźwiękoszczelne, ale teraz i antybakteryjne.

REKLAMA

Nowe tapety z oferty marki WallPepper® mają właściwości przeciwdrobnoustrojowe. To odwiedź producenta na oczekiwania rynku produktów wyposażeni wnętrz po pandemii. W nowej odsłonie dźwiękochłonne i dekoracyjne tapety są także antybakteryjne. Dzięki czemu kupując tapetę otrzymujemy produkt wysokiej jakości, jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie i bezpieczny. To wszystko, czego potrzebujemy, aby udekorować przestrzeń i żyć bezpiecznie.

Dzięki nowym dźwiękochłonnym i antybakteryjnym tapetom urok powierzchni, rozumianej jako przestrzeń narracyjna, staje się funkcjonalny: obrazy, sugestie, inspiracje i efekty materiałowe są przedstawiane na teksturach tapet, nie tylko po to, aby nadać osobowości każdemu rodzajowi ściany, ale także stworzyć nowy komfort akustyczny i wpływać na dobre samopoczucie mieszkańców.

Tak więc dźwiękochłonna i antybakteryjna tapeta pozwala na zaprojektowanie naprawdę wygodnych, bezpiecznych i chronionych przestrzeni: od hoteli i obiektów hotelarskich po prywatne pokoje dzienne, od dużych biur po miejsca pracy w domu. Dzięki WallPepper® / Group tapety dają poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny.

WP/Acoustic to dźwiękochłonny i izolujący system, opracowany przez WallPepper® / Group w celu poprawy komfortu akustycznego przestrzeni. Przebadany i certyfikowany, wykonany jest ze specjalnych rolek technicznych z włókna szklanego o grubości 3 mm z przezroczystą matową powłoką ochronną; można go zastosować na ścianie i suficie, znacznie różnicując dźwięk od hałasu i redukując echo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie