Tatuum w nowej aranżacji stawia na naturę i ekologięPropertydesign.pl - 02-06-2016 11:19


Nowoczesny design, staranne wykończenie i nawiązanie do natury – w warszawskim Wola Parku otworzył się salon Tatuum po niezwykłej metamorfozie.

Nowa aranżacja Tatuum kojarzy się z naturą i ekologią, którą widać w sklepie na każdym kroku. Architekci wnętrz Tatuum wykorzystali w projekcie naturalne materiały. Jasne drewno, surowy beton, filc wyściełający ściany ekspozycyjne, jak również wykończone drewnem i płótnem manekiny dodają wnętrzu nie tylko atrakcyjności, ale sprawiają wrażenie miejsca, w którym można chwilę odpocząć. Dzięki żywym sukulentom i wypełnionym roślinami lampom i wielkim słojom sklep nabiera eko-charakteru.

Po rearanżacji w salonie dominują odcienie beżu i szarości, które idealnie wpisują się w estetykę marki. Wystrój wnętrza nosi też znamiona stylu skandynawskiego z industrialnymi elementami. Sklep zajął powierzchnię 158 mkw.

- Salon Tatuum w Wola Parku po remoncie otrzymał dodatkową wartość. Teraz widoczna jest spójność pomiędzy jakością ubrań i wizerunkiem marki – mówi Dagmara Pozowska, kierownik Centrum Handlowego Wola Park.