×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Technologia w służbie coworkingom

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 26 lis 2018 15:17
Technologia w służbie coworkingom
fot. mat. pras.

W dniu 26 listopada Business Link Maraton wspólnie z Easyshare zaprezentowali rozbudowaną o usługę wynajmu biur, sal konferencyjnych i apartamentów platformę Easyshare. Do tej pory na platformie można było skorzystać z możliwości wypożyczenia samochodu – teraz użytkownicy zyskają też opcję rezerwacji biur, sal i apartamentów w Poznaniu.

REKLAMA

Business Link wzbogaca swoją ofertę o nowe funkcjonalności oparte o aplikację Easyshare, która jest rewolucją na rynku ekonomii współdzielenia. Większość tego typu aplikacji daje możliwość skorzystania tylko z jednego produktu. Poznańska oferta przestrzeni coworkingowej Business Link Maraton będzie dostępna na internetowej platformie współdzielenia Easyshare, wraz z innymi produktami i usługami.

- Rok po otwarciu, Business Link Maraton w Poznaniu wprowadzamy kolejne udogodnienie dla naszych klientów. Wszystko w duchu ekonomii współdzielenia, bo dziś nie trzeba posiadać sali, aby zorganizować spotkanie czy wynajmować biura na długi okres, żeby pracować w biznesowej i twórczej atmosferze – mówi Maciej K. Król, szef sprzedaży Business Link.

Aplikacja pozwala w szybki sposób na wybór i rezerwację m.in. wynajęcia stanowiska pracy w przestrzeni biurowej oraz w zależności od potrzeb jednej z 8 eleganckich, w pełni wyposażonych sal na spotkania biznesowe w poznańskim Business Link. Co ważne, formalności ograniczone są do jednorazowej rejestracji związanej z zapoznaniem się z regulaminami usług. W praktyce drzwi do sali konferencyjnej, samochód czy apartament otworzą się przez bluetooth. Cały proces jest prosty i czytelny, a po zakończonym wynajmie użytkownik otrzyma rachunek lub fakturę.

- Chcemy podnosić standard obsługi naszych klientów, a dzięki aplikacji odpowiadamy na najważniejsze potrzeby biznesowe – łatwość dostępu do naszej przestrzeni i elastyczność rozwiązania dostosowanego do potrzeb. Używając aplikacji wynajmiemy prestiżową salę, przestrzeń do pracy, samochód i zarezerwujemy nocleg. A wszystko to zajmie nam dosłownie chwilę i to w dowolnym momencie z poziomu aplikacji mobilnej – dodaje Maciej K. Król, szef sprzedaży Business Link.

Obecnie aplikacja oferująca usługi carsharingowe działa w Poznaniu i Łodzi. Codziennie korzysta z niej prawie 40 tys. użytkowników. Klientami są ludzie aktywni, mobilni, którzy sprawnie poruszają się w świecie nowoczesnych technologii.

- Po stworzeniu prężnie działającej usługi carsharingowej, postanowiliśmy skupić się na innych obszarach, które mają potencjał współdzielenia. Współdzielenie jest jednak możliwe wyłącznie za sprawą nowoczesnej technologii firmy Keratronik, zastosowanej w naszej aplikacji, która pozwala na obsługę całego procesu związanego z rezerwacją z poziomu aplikacji, bez konieczności ingerencji osób trzecich. Do tej pory nie było aplikacji w Polsce, która skupiała się na wieloaspektowym współdzieleniu. Cieszymy się, że możemy być pierwsi - mówi Aneta Ogrodniczek, prezes zarządu Easyshare.

Współpraca Business Link i Easyshare w Poznaniu ma charakter pilotażowy i wkrótce planowane jest uruchomienie aplikacji w kolejnych miastach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie