×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tiara Swarovskiego ważnym elementem balu w Operze Wiedeńskiej

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 lut 2023 13:38
Tiara Swarovskiego ważnym elementem balu w Operze Wiedeńskiej
Firma Swarovski po raz kolejny uczciła bal w Operze Wiedeńskiej przepięknie wykonaną tiarą Swarovski, która zdobiła wszystkie 144 debiutantki tego wieczoru, fot. mat. pras.
Tiara Swarovskiego ważnym elementem balu w Operze Wiedeńskiej

Firma Swarovski po raz kolejny uczciła bal w Operze Wiedeńskiej przepięknie wykonaną tiarą Swarovski, która zdobiła wszystkie 144 debiutantki tego wieczoru. Zainspirowana rozgwieżdżonym nocnym niebem tiara nawiązuje do spadających gwiazd, co stanowi ukłon w stronę klejnotów austriackiej cesarzowej Sissi.

REKLAMA

Od lat 50. ubiegłego wieku firma Swarovski corocznie tworzy tiarę na bal w Operze Wiedeńskiej. Tradycja ta łączy dwie, słynne austriackie instytucje w szczególnej chwili cudowności i savoir-faire. Tegoroczna tiara Swarovski jest pierwszą zaprojektowaną przez dyrektor kreatywną Swarovski, Giovannę Engelbert.

- To trwające od dziesięcioleci partnerstwo łączy dwie ikony austriackiej kultury w pokazie piękna, kreatywności i elegancji. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią tej tradycji kulturowej i nie możemy się doczekać, aby ta współpraca prosperowała przez wiele kolejnych lat - mówi Alexis Nasard, CEO Swarovski.

Goście marki Swarovski wzięli udział w magicznej uroczystej kolacji w hotelu Sacher w Wiedniu, a następnie uczestniczyli w prestiżowym Balu Opery Wiedeńskiej w Wiedeńskiej Operze Państwowej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie