REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Tiramisu skusiło powierzchniami coworkingowymi

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 11 paź 2017 14:49
Tiramisu skusiło powierzchniami coworkingowymi
Silesia Business Park, fot. materiały prasowe
Tiramisu skusiło powierzchniami coworkingowymi
Tiramisu skusiło powierzchniami coworkingowymi

Regus, który od dawna miał w planach otwarcie oddział w Katowicach w końcu ziścił swoje plany. Firma zajmuje ponad tysiąc metrów kwadratowych coworkingowej przestrzeni w katowickim kompleksie Skanska - Tiramisu.

REKLAMA

Firma jest potentatem na rynku biur „na żądanie”, proponuje m.in. usługi coworkingowe i wirtualne biura, na świecie ma już trzy tysiące elastycznych punktów do pracy.

- Od dłuższego czasu chcieliśmy otworzyć swój oddział w Katowicach. Kompleks Silesia Business Park daje nam możliwość dodania do naszego portfolio stolicy Górnego Śląska, a co za tym idzie - zaoferowania tutejszym firmom, ale także biznesmenom podróżującym służbowo, możliwości skorzystania z dostępu do powierzchni biurowej „na żądanie” - tłumaczy Klaus Koponen, Country Manager Regus Poland.

Jego zdaniem biznes w Polsce rozwija się tak szybko, że trzeba oferować elastyczne biura, aby w pełni odpowiedzieć na ekspansję związaną wewnętrznym rozwojem firm i wejściem na polski rynek nowych inwestorów.

- A Regus odgrywa kluczową rolę w ułatwianiu rozwoju biznesowego, oferując dostęp do elastycznej powierzchni do pracy. Potrzebują jej wszystkie firmy, bez względu na swoją wielkość – podkreśla Klaus Koponen.

Na piątym piętrze budynku B kompleksu Silesia Business Park (nazywanym Tiramisu ze względu na wygląd elewacji) już można wynająć miejsce do pracy na rok, miesiąc, a nawet jeden dzień. W kompleksie Skanska można zarezerwować salę konferencyjną, pokój na spotkanie biznesowe czy pojedyncze biurko w otwartej przestrzeni. A wszystko jest dostępne 24 godziny na dobę.

- W Silesia Business Park swoje siedziby zdecydowało się już otworzyć wiele firm, reprezentujących różne branże i różną dynamikę wzrostu. Dzięki obecności Regus będą one miały dostęp do elastycznej powierzchni biurowej, która staje się coraz ważniejszym elementem w rozwoju biznesu – mówi Marek Stasieńko, dyrektor regionalny ds. wynajmu Skanska Property Poland.

Silesia Business Park to katowicki kompleks biurowy firmy Skanska, który docelowo będzie składał się z czterech budynków - każdy o powierzchni 12 tys. mkw. Już gotowe są pierwsze trzy. Ostatni będzie oddawany do użytku na przełomie III i IV kwartału 2018 roku. Wśród najemców obiektu B znalazły się już takie firmy jak Capgemini, Altium, Grupa Orbico czy kancelaria prawna KSP Legal & Tax Advice.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie