×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

To najnowsze biuro Acer w Polsce. Architekci postawili na mech, bambus i beton

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 cze 2018 13:05
To najnowsze biuro Acer w Polsce. Architekci postawili na mech, bambus i beton
To najnowsze biuro Acer w Polsce. Architekci postawili na mech, bambus i beton fot. Bit Creative Barnaby Grzeleckiego

W butikowym biurowcu Ocean Plaza na warszawskim Mokotowie mieści się najnowsze biuro giganta komputerowego z Tajwanu. Biuro dla firmy Acer zaprojektowała pracownia Bit Creative Barnaby Grzeleckiego.

REKLAMA

Biuro zostało zaprojektowane zgodnie z potrzebami pracowników firmy Acer. Gości wita mini-strefa wejściowa, która stanowi również showroom. Przy wejściu zaprojektowane zostały sale konferencyjne a obok nich kuchnia zarówno do obsługi części konferencyjnej, jak i biurowej. W dalszej części mamy zlokalizowany open space i strefę wypoczynku. Cześć pracownicza została zaprojektowana w taki sposób, aby cały zespół mógł pracować razem. W centralnej części open space znajduje się tablica do pisania dzięki czemu pracownicy mają możliwość wymiany informacji.

Jakie oczekiwania miał inwestor względem projektowanej przestrzeni biurowej? - Projekt zakładał nowoczesny design z elementami wykończenia nawiązującymi do kolorów zarówno, brandowych jak i głównej siedziby firmy Acer. Dlatego w projekcie znalazło się miejsce dla takich materiałów jak mech czy bambus - opowiada Barnaba Grzelecki, architekt i właściciel, Bit Creative.

W projekcie został użyty mech i bambus, co zaowocowało stworzeniem przestrzeni inspirowanej naturą. Postawiono na zieleń, drewno plus elementy industrialne w postaci betonu. Do tego otwarte sufity stanowią integralną całość.

Architekci postawili na meble nowoczesne, dopasowane do zaprojektowanej przestrzeni.

Za realizację tego fit-out odpowiadał Forbis Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie