REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Tomasz Słomka z TOKA+HOME na Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 mar 2018 09:09
Tomasz Słomka z TOKA+HOME na Forum Branży Łazienkowej
Tomasz Słomka, właściciel pracowni projektowej TOKA+HOME weźmie udział w dyskusji w całości poświęconej tematowi "Łazienka 50+ - jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?", podczas V edycji Forum Branży Łazienkowej. fot. mat. prasowe

Tomasz Słomka, właściciel pracowni projektowej TOKA+HOME weźmie udział w dyskusji poświęconej w całości projektowaniu łazienek, dostosowanych do wymagań i potrzeb konsumentów 50+. Panel dyskusyjny odbędzie się 17 kwietnia br. podczas V edycji Forum Branży Łazienkowej.

REKLAMA

Tomasz Słomka, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od ponad 12 lat związany z branżą projektowania wnętrz. Właściciel pracowni projektowej TOKA+HOME.

Pracowania zajmuję się projektowaniem wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami pojawiającymi się na rynku – zarówno z zakresu nowoczesnych materiałów, technologii, jak i po prostu ładnych rzeczy, aktywnie uczestniczy w Konferencjach i Targach Wnętrzarskich w Polsce i za granicą.

Tomasz Słomka, właściciel pracowni projektowej TOKA+HOME weźmie udział w dyskusji w całości poświęconej tematowi "Łazienka 50+ - jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?" podczas V edycji Forum Branży Łazienkowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie