×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

TOP: Fotele biurowe i konferencyjne marki Vank. Design idzie w parze z funkcjonalnością

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 lip 2018 16:47
  • Aktualizacja: 27 lip 2018 16:50
TOP: Fotele biurowe i konferencyjne marki Vank. Design idzie w parze z funkcjonalnością
VANK_V6 – dla miłośników wyrazistych form fot. mat. prasowe Vank

Fotel do pracy to rzecz osobista. Jego design, ergonomię i funkcjonalności należałoby dopasować zarówno do cech fizycznych użytkownika, jak i gustu, stylu pracy, a nawet osobowości. Fotele konferencyjne z kolei są nośnikiem pozycji firmy i jej wizerunku.

REKLAMA

VANK_V6 – dla miłośników wyrazistych form

Pierwszy fotel obrotowy marki VANK. Jest dowodem na to, że można w Polsce projektować i produkować obiekty trudne technicznie. Celem zespołu projektowego VANK była symbioza technologii i dynamiki. Miało być mocno, ostro i wyraziście. Miało lśnić metalem i uwodzić detalami. To dlatego design fotela nawiązuje do dynamicznych linii sportowych samochodów. Wyróżnia go wyjątkowo duża skala regulacji oparcia góra – dół oraz przyciągający wzrok przezierny wzór. I aluminium – ekologiczny, trwały komponent, który wykorzystywany jest również w motoryzacji: to wszystko sprawia, że VANK_V6 wciska w fotel. A przy tym można go dopasować do potrzeb zarówno silnego, postawnego mężczyzny, jak i delikatnej kobiety.

VANK_FIL – dla wymagających minimalistów

Dostojność i prostota to największe atuty wizualne VANK_FIL. Ten ascetyczny fotel, obfituje przy tym w moc inteligentnych rozwiązań technicznych. Specjalny siłownik gazowy umożliwia płynną regulację wysokości siedziska. Mechanizm kołyskowy pozwala zmienić kąt nachylenia oparcia oraz ustalić nacisk w stosunku do ciężaru ciała. Z kolei ergonomiczna poduszka zmniejsza ucisk mięśni ud, zapobiegając drętwieniu kończyn. VANK_FIL to fotel biurowy, który jest odpowiedzią na wymagania klienta biznesowego.

VANK_LOIT - dla zwolenników futurystycznej elegancji

Fotel o wyostrzonym charakterze osiągniętym dynamiczną kreską stelaża i nowoczesnym sposobem tapicerowania. Architektonicznie racjonalny potwierdza tezę, że doświadczenie kształtuje charakter. Stworzony dla odpoczynku i podkreślenia prestiżu. Projekt wyróżnia oparcie z siedziskiem z profilowanej sklejki w pełni tapicerowane z wyklejanymi kubicznie poduszkami. VANK_LOIT jest dostępny w wielu konfiguracjach, dzięki czemu doskonale nadaje się jako krzesło pracownicze, czy do sali konferencyjnej.

VANK_RANZ – dla fanów klasycznej elegancji

To stylowy, skórzany fotel obrotowy. Przyjemny dla oka, elegancki design, już od progu zaprasza do zasmakowania przyjemności siedzenia.

VANK_RANZ wyposażony jest w unikalny systemem sprężystego siedzenia, z wysokim lub niskim oparciem. Tapicerowane siedzisko i oparcie znacznie zwiększa wygodę siedzenia. Zaokrąglenia siedziska zmniejszają ucisk na uda i niwelują drętwienie kończyn. Ten ergonomiczny, skórzany fotel obrotowy to doskonały wybór dla każdego biura i centrum konferencyjnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie