×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

TOP: Fotele idealne do sali konferencyjnej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 sie 2018 11:30
  • Aktualizacja: 03 sie 2018 11:32
TOP: Fotele idealne do sali konferencyjnej
VANK_WOODI – klasycznie i futurystycznie

Podstawą udanego spotkania biznesowego jest komfort i dobre samopoczucie uczestników. A więc – wygodne i dobrze zaprojektowane fotele. Oto, jakie fotele konferencyjne proponuje polska marka Vank.

REKLAMA

VANK_TIMANTI – urok geometrii

Fotel biurowy i gabinetowy VANK_timanti, idealny również do sal konferencyjnych, jest przede wszystkim piękną figurą. Oparty o prostą geometrię inspirowaną fasetkami oszlifowanego diamentu, pozwala swobodnie i wygodnie usiąść. Dodatkowych walorów estetycznych zyskuje, gdy zdecydujemy się na dwa różne kolory wełnianych tkanin – inną na siedzisko i oparcie i inną po stronie zewnętrznej. Według swoich upodobań można również dobrać podstawę fotela: osadzić siedzisko na talerzu, nogo-płozie lub podstawie obrotowej.

VANK_WOODI – klasycznie i futurystycznie

VANK_WOODI powstał z połączenia naturalnego materiału - sklejki siedziska i futurystycznej formy aluminiowej podstawy, wykonanej z materiału w 100 proc. pochodzącego z recyklingu. Siedzisko zrobione jest ze sklejki bukowej, z możliwością tapicerowania. Różnorodny wybór wykończenia, typu stelaża i kolorystyki elementów sprawia, że fotel jak kameleon dopasuje się zarówno do wnętrz klasycznych, spokojnych, naturalnych jak i geometrycznych, popartowych. Fotel został nagrodzony Red Dot Design Award w 2012 roku. Podnosi on prestiż spotkania i realizuje idee estetyki codzienności.

VANK_DRONN – funkcja w pięknej formie

Ten fotel odpowiada na potrzeby mniej formalnych spotkań. Jest wygodny, ale też praktyczny. Jego „skrzydlate podłokietniki” dodają fotelowi uroku, stanowiąc jednocześnie wygodną płaszczyznę do postawienia kawy, urządzeń mobilnych czy też do robienia notatek. Podłokietniki wykonane są z profilowanej sklejki w okleinie naturalnej. Siedzisko i oparcie są w pełni tapicerowane. Podstawa to stelaż stalowy malowany proszkowo lub chromowany.

VANK_PLIO – prostota i świeżość linii

Jest to krzesło gościnne z profilowanej sklejki bukowej z podłokietnikami lub bez podłokietników, bez tapicerki lub z różnymi propozycjami tapicerowania. Podstawa krzesła wykonana jest w całości jako polerowany ciśnieniowy odlew aluminiowy. Świeżość linii, szlachetność materiałów i prostota konstrukcji przenosi w świat najlepszego designu. Godna podkreślenia jest lekkość obydwu form: materialnej i wizualnej. Materialna pozwala przy tym na sztaplowanie krzeseł.

VANK_TINI – minimalizm bez kompromisów

VANK_TINI dzięki swej lekkości jest krzesłem mobilnym, a dzięki swej różnorodności – idealnym dla miejsc, z których korzysta wielu użytkowników. Profilowane oparcie i siedzisko dostępne są w wersji z tworzywa, bądź sklejki z naturalną okleiną. Dodatkowo można je pokryć tkaniną lub naturalnym filcem, pochodzącym w 100 proc. z wełny owczej. VANK_TINI to nowoczesne krzesło, które dzięki swojej funkcjonalności sprawdzi się w każdych warunkach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie