TOP: Najlepsze na świecie hotele przyjazne... psomPropertydesign.pl - 29-08-2017 13:12


Według najnowszych danych w Polsce żyje ponad 8 milionów psów. Polacy coraz częściej spędzają czas wolny z ukochanymi psiakami. Zobacz TOP 5 hoteli przyjaznych zwierzętom.

Eksperci z Hotels.com przygotowali zestawienie najlepszych na świecie hoteli przyjaznych psom. Poniżej wybrane miejsca wraz z krótkim opisem ich zalet.

Spa-uczta dla Twojego psa

Zatrzymaj się w luksusowym hotelu Raithwaite Estate w Whitby, w którym znajduje się pierwsze i jedyne w Nork Yorkshire spa dla psów. Za sprawą gamy zabiegów i terapii Twój pies poczuje się zrelaksowany, pełen energii i wigoru. Dostępne są także pomieszczenia dla psów, dzięki którym właściciele mogą cieszyć się nocą poza hotelem, wiedząc, że ich pies znajduje się pod opieką w komfortowych warunkach. Ceny za nocleg w pokoju w Raithwaite Estate zaczynają się od 810,00 zł.

Dla tych, którzy chcą cieszyć się „Hau-Hour”

Hotel Del Coronado w San Diego w Kalifornii w ostatnim czasie dodał nowe udogodnienia hotelowe, aby móc gościć zwierzaki, a w szczególności psy. Hotel oferuje cotygodniową „Hau-Hour” od godziny 16.00 do 17.00, podczas której psy mogą rozkoszować się bezpłatnymi haustawkami (ekologicznymi, wykwintnymi psimi przysmakami), a ich właściciele skosztować drinków inspirowanych zwierzakami, takich jak Kac pod Psem, Chart Angielski czy Słony Pies. Ceny za nocleg w pokoju w Hotel Del Coronado zaczynają się od 1600,00 zł.

Posiłek na miarę francuskiego pieska

Posiadający odznakę „Uwielbiany przez gości hotels.com” hotel Cliveden oferuje spa, dwie restauracje oraz wyśmienite dla podniebienia twojego psa. Specjalnie opracowane psie menu zawiera wykwintne dania, między innymi smażone kawałki kurczaka z ryżem lub stek bez kości z ryżem, polane delikatnym sosem ku uciesze twojego pieska. Ceny za nocleg w pokoju w Cliveden zaczynają się od 2350,00 zł.

Idealny dla rozpieszczonych psiaków

Hotel Ritz Carlton to idealne psie królestwo dla piesków lubiących odrobinę luksusu. Ten przyjazny psom hotel oferuje na powitanie ekskluzywny program dla psiaków, w skład którego wchodzą ręcznie malowana miska, pluszowe legowisko dla psa, gryzak, psie menu, mapa widokowych szlaków spacerów z psem, torebki na odchody oraz karta psiego klubowicza. Czego chcieć więcej dla swojego pieska… Ceny za nocleg w pokoju w The Ritz-Carlton, Laguna Niguel zaczynają się od 3200,00 zł.

Zwierzaki z historią

Znajdujący się w Paryżu, okazały hotel Le Meurice jest nie tylko luksusowy, ale też przyjazny zwierzętom. Herb hotelu o długiej historii – dwa charty angielskie – to świadectwo hotelowej tradycji witania psów z otwartymi ramionami. Psy otrzymują luksusowy kosz dla zwierząt, specjalnie zaprojektowaną miskę oraz opiekunów, którzy z radością wyprowadzą je na spacer w pobliskich Ogrodach Tuileries. Ceny za nocleg w pokoju w Le Meurice zaczynają się od 3600,00 zł.