×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Trzy ciekawe propozycje krzeseł do biur

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 sie 2018 11:40
Trzy ciekawe propozycje krzeseł do biur
Rodzina krzeseł Ultra to propozycja dla osób ceniących możliwość wyboru. Poszukując optymalnego rozwiązania, wybierać można spośród dwóch rodzajów siedzisk oraz kilku typów podstaw i podłokietników fot. MDD

Trzy ciekawe propozycje krzeseł do biur od MDD. Pierwsza z propozycji producenta jest połączeniem klasycznej konstrukcji krzesła biurowego i nowoczesnych rozwiązań, druga to wyraz świeżego spojrzenia na klasyczną formę krzesła szkolnego, a ostatnia jest dla osób ceniących możliwość... wyboru.

REKLAMA

Sava

Sava to połączenie klasycznej konstrukcji krzesła biurowego i nowoczesnych rozwiązań. Atutem tego modelu jest możliwość dopasowania ustawień do potrzeb i nawyków użytkownika: regulacja wysokości i głębokości siedziska, położenia podłokietników i podparcia lędźwiowego, które sprzyjają ergonomii. Siatka Runner zastosowana na oparciu poprawia komfort użytkowania dopasowując się do budowy ciała. Szeroka paleta kolorystyczna sprawia, że Sava sprawdzi się w wielu aranżacjach.

New School

Kolekcja New School to wyraz świeżego spojrzenia na klasyczną formę krzesła szkolnego. Wyróżnikiem linii jest mnogość możliwych konfiguracji, składających się na prostą i uniwersalną konstrukcję. Sprawdzi się ona zarówno w sali konferencyjnej, przestrzeni pracy, nieformalnym miejscu spotkań czy kuchni. W zależności od potrzeb krzesło może zyskać podstawę na kółkach, zagłówek, podłokietniki lub wygodny podnóżek.

Funkcjonalność krzeseł New School została zweryfikowana w szwedzkim coworkingu A house podczas projektu „Testing Grounds”. Uwagi docelowych użytkowników wpłynęły na ostateczną formę produktu.

Ultra

Rodzina krzeseł Ultra to propozycja dla osób ceniących możliwość wyboru. Poszukując optymalnego rozwiązania, wybierać można spośród dwóch rodzajów siedzisk oraz kilku typów podstaw i podłokietników. W zależności od miejsca przeznaczenia, Ultra przybiera formę wygodnego, kubełkowego fotela lub krzesła o minimalistycznej formie. Wybrać można również podstawę: klasyczną, czteronożną, cztero- lub pięcioramienną z mechanizmem obrotowym, metalową lub drewnianą. W ten sposób mebel dopasowuje się do przestrzeni sali konferencyjnej lub pracy zespołowej.

Komfort i wygodę zapewniają detale Ultry, takie jak podłokietniki w krzesłach czy ergonomiczna poduszka wszyta w oparcie fotela, dopasowująca się do pleców. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rodzajów i kolorów tkanin, Ultra wkomponuje się w przestrzenie o różnej stylistyce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie