REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Trzy strefy showroomu według Dr Ireny Eris

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 15 gru 2017 09:10
Trzy strefy showroomu według Dr Ireny Eris
fot. mat. pras.
Trzy strefy showroomu według Dr Ireny Eris
Trzy strefy showroomu według Dr Ireny Eris

Concept Store Dr Irena Eris w Galerii Mokotów pokazuje, jak zmienia się podejście najemców do wymagań rynku. Nowy showroom to przestrzeń, stworzona z myślą o komunikacji z klientem. - Możemy tu pokazać całą ofertę Dr Irena Eris, w tym szeroką gamę kosmetyków,  jak i pozostałe filary marki: Hotele Spa Dr Irena Eris oraz Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris - mówi Wiktoria Brzozowska, dyrektor marketingu w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris.

REKLAMA

Przestronny salon o powierzchni 100 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Galerii Mokotów w strefie design galery. – Chcieliśmy stworzyć przede wszystkim miejsce wizerunkowe dla marki Dr Irena Eris. W salonie, otwartym w październiku 2017 r. pracują osoby posiadające pełną wiedzę na temat każdego z obszarów naszej działalności. Tak więc nie tylko promujemy tu nasze produkty kosmetyczne, ale też wszystko, co wiąże się z marką – mówi Wiktoria Brzozowska, dyrektor marketingu w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris.

Powierzchnia salonu podzielona została na trzy obszary. Pierwszy to część ekspozycyjna, gdzie klient może zapoznać się z ofertą kosmetyków kolorowych i wraz z konsultantem szczegółowo omówić ich działanie lub też wypróbować na miejscu testery poszczególnych preparatów czy linii kosmetycznych. Druga część to strefa diagnostyczna, gdzie można przeprowadzić profesjonalne badanie skóry, a kolejna, tzw. „kolorowa” czyli strefa makijażowa.

- W naszym salonie można przetestować kosmetyki, można je również od razu zakupić, ale także skorzystać z konsultacji kosmetologa lub wizażystki. Na miejscu oferujemy bardzo dokładny wywiad kosmetyczny, taki jaki przeprowadzany jest w naszym Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. W nowym koncepcie udostępniamy również specjalistyczny aparat „Visia”, który w sposób bardzo precyzyjny bada kondycję skóry i może zmierzyć każdą zmarszczkę oraz niedoskonałość. Takie badanie byłoby trudne do przeprowadzenia w warunkach tradycyjnego sklepu. Jednak w utworzonej przez nas przestrzeni klientowi możemy zaoferować czas, komfortowe otoczenie, jak i pomoc specjalistów. Ponadto jest to miejsce, w którym można poznać szczegóły dotyczące naszej oferty hotelowej oraz propozycję Kosmetycznych Instytutów – mówi Wiktoria Brzozowska, dyrektor marketingu w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris

Jak dodaje, Concept Store Dr Irena Eris w Galerii Mokotów to projekt pilotażowy. Czas pokaże jak zostanie przyjęty przez rynek i klientów i czy powstaną kolejne tego typu placówki w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie