Tu pierwsze skrzypce gra wyjątkowa atmosfera. Zaglądamy do wnętrz apartamentów Sun&Snow!PropertyDesign.pl - 26-08-2021 09:36


Rynek apartamentów na wynajem ciągle rośnie i zdobywa serca podróżujących. Inwestorzy wiedzą, że niezawodną przynętą na gości hotelowych jest wyjątkowa i klimatyczna przestrzeń. Apartamenty Sun&Snow kuszą właśnie w ten sposób. Zajrzeliśmy do wnętrz inwestycji w Gdańsku, Kołobrzegu i Sopocie!

Sun&Snow Kołobrzeg

Przy ul. Plażowej w Kołobrzegu architektka Joanna Szymańska stworzyła przestrzeń pełną marynistycznych odniesień. Znajdziemy tu bambusowe meble i dodatki, miękkie materiały i akcenty w kolorach morza i ziemi.

Sun&Snow Gdańsk Stare Miasto

Na gdańskim Starym Mieście przy ul. Chmielnej znajdziemy wnętrza nawiązujące do historii okolicy. Jednym z elementów nawiązujących do otoczenia jest cegła pojawiająca się na ścianach apartamentu. Architekt Mateusz Rozwadowski postawił na wnętrza eklektyczne z loftowymi akcentami tj. przeszklenia z czarnymi kratownicami i drewno.

Sun&Snow Sopot

Sopocka lokalizacja to zdecydowanie styl glamour. Znajdziemy tu chłodną kolorystykę z dominacją bieli i czerni oraz akcentami w kolorze indygo. Pracownia Dariusza Urbaniaka Urbodomus zdecydowała się na pikowania, motyw kontrastowej mozaiki oraz liczne dekory ścienne.