Tutaj przenika się świat nieruchomości i designu. Zapraszamy na Property Forum Kraków 2019PropertyDesign.pl - 04-11-2019 13:57


Zbliżająca się edycja Property Forum Kraków 2019 to wiele tematów związanych z architekturą, a także Work & Leisure Talks i Quick Stories dedykowane najnowszym trendom dotyczącym designu i aranżacji przestrzeni w obiektach komercyjnych i wokół nich. W wydarzeniu, w roli prelegentów, wezmą udział m.in. Piotr Kalinowski, CEO MIXD, Danuta Barańska, dyrektor kreatywny Tétris Polska czy też Agnieszka Chorab, architekt MDD. Zapraszamy na Property Forum Kraków, które odbędzie się już 6 listopada 2019 r. w Q Hotel Plus Kraków.

Property Forum Kraków to wiele aktualnych tematów, gorące dyskusje i prezentacje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów. To także Work & Leisure Talks i Quick Stories, czyli seria dyskusji i prezentacji o najnowszych trendach w designie oraz wyposażaniu przestrzeni do pracy i wypoczynku.

Najbardziej designerskie przestrzenie do pracy

Jednym z tematów Work & Leisure Talks będą "Historie i plany coworkingów. Prezentacje najbardziej designerskich przestrzeni do pracy". Tutaj udział wezmą: Danuta Barańska, Creative Director, Tétris, Karina Kreja, International Concept Manager & Workplace Expert, Kinnarps Polska, Ewa Kucharska, właściciel, Cluster Cowork, Joanna Kuziora, specjalista ds. marketingu, Biznes Zone Poland; Bartosz Przesłański, dyrektor strategiczny, Biznes Zone Poland, Katarzyna Zalass, Co-Founder, Studio Coworking.

Jak ewoluują przestrzenie handlowe, czego oczekuje klient?

Kolejnym tematem "Work & Leisure Talks" będzie "Handel 2.0. Salony sprzedaży w nowej erze handlu – jak ewoluują przestrzenie handlowe, czego oczekuje klient?" tutaj udział weźmie Grzegorz Pilch, prezes zarządu, VRG SA i Jakub Jarczewski, dyrektor, dział PR i rozwoju biznesu, Metro Properties.

Przestrzenie komercyjne nie boją się leżaków i huśtawek

W trakcie Property Forum Kraków odbędzie się też "Quick Stories. Przestrzenie komercyjne nie boją się leżaków i huśtawek". Zaprezentujemy najnowsze koncepty przestrzeni biurowych, hotelowych i handlowych. Udział weźmie: Piotr Kalinowski, CEO, MIXD z prezentacją " Nowy Świat Gościnności", Karolina Manikowska, dyrektor, dział badań i konsultingu przestrzeni pracy, Nowy Styl Group z prezentacją "Biuro Grupy Nowy Styl w Krakowie", Agnieszka Chorab, architekt, MDD i Dawid Wykurz, dyrektor handlowy Polska Południowa, MDD z prezentacją "Tak projektuje się biura! – na przykładzie własnego biura MDD w Bydgoszczy".

W ramach cyklu Regionalne Property Forum odbędą się też spotkania we Wrocławiu (10 grudnia 2019 r.) oraz w Katowicach (6-7 lutego 2020 r. – w ramach 4 Design Days).

Agenda i informacje o wydarzeniu na: www.propertynews.pl