REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Ulubiony przez katowiczan Empik czekają zmiany. Będzie nowocześnie, designersko i przytulnie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 maj 2018 15:28
Empik w Silesia City Center zmieni się w Future Store, fot. mat. prasowe

Salon Empik w centrum Silesia, znany katowiczanom od 13 lat, przejdzie gruntowny remont i będzie kolejnym Future Store w Polsce. Zmieni się architektura i pojawią się technologiczne rozwiązania, które ułatwią klientom zakupy.

REKLAMA

Praktyczny i przyjemny – taki będzie nowy Empik w Silesii. W aranżacji będą dominować przyjazne kolory – będzie nowocześnie, designersko, ale też przytulnie. W ulubionym Empiku katowiczan zniknie antresola, a pojawią się nowoczesne meble i praktyczne rozwiązania, jak poręczny system prezentacji produktów.

Poszczególne działy będą rozmieszczone intuicyjnie, poruszanie się po salonie będzie znacznie łatwiejsze dzięki czytelnej nawigacji. Pojawi się jasny język kolorów, który ułatwi szybkie odnalezienie strefy nowości, bestsellerów czy produktów rekomendowanych przez Empik albo dostępnych tylko tu. Co ważne nowy salon będzie pełen innowacyjnych rozwiązań – połączy świat realny ze światem online.

Wśród najważniejszych nowości pojawi się interaktywne urządze­nie multimedialne, które funkcjonuje jak personalny doradca każdego klienta. Ten wirtualny księgarz kompleksowo wyszukuje produkty, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Tym, którzy szukają porady i inspiracji podpowie jakie produkty kupić na prezenty. Będzie można również od razu zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu. Ponieważ Empik żyje tym, co się aktualnie dzieje w kulturze, serce salonu w Silesii zabije w rytmie trendów, premier i gorących tytułów. Na dużych ekranach w centrum sklepu będą prezentowane aktualności ze świata kultury i rozrywki: se­lekcja najważniejszych i najciekawszych propozycji, na które warto zwrócić uwagę.

Nowy Empik będzie inspirować do odkrywania kultury i rozrywki, będąc jednocześnie przewodnikiem po ciekawych formach spędzania wolnego czasu. W czasie remontu w salonie nie będą organizowane spotkania autorskie, z których znana jest ta lokalizacja, ale pod koniec października Empik ponownie zaprosi na ciekawe wydarzenia kulturalne na nowej scenie. Po remoncie, na powierzchni blisko 1000 metrów kwadratowych będzie można skorzystać z szerokiej oferty produktów kultury i rozrywki oraz takich, które pomagają rozwijać pasje i zainteresowania. Klienci będą mogli wybierać wśród książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, poprzez artykuły artystyczno-kreatywne i papiernicze, zabawki edukacyjne po gry planszowe i puzzle oraz bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie