×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Verle Küchen otworzyło flagowy salon w Warszawie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 kwi 2018 11:41
  • Aktualizacja: 16 kwi 2018 11:40
Verle Küchen otworzyło flagowy salon w Warszawie
fot. mat. pras.

Marka Verle Küchen otworzyła w Warszawie salon flagowy. Na powierzchni 270 mkw. znalazło się aż dziewięć modeli kuchni.

REKLAMA

Po otwarciu dwunastu salonów na terenie kraju nadszedł czas na Warszawę. Tu przy ul. Puławskiej 579 mieści się największy salon należący do sieci Verle Küchen.

Na ekspozycji znajduje się dziewięć modeli kuchni, szeroko prezentujących możliwości wzornicze i funkcjonalne marki. Znakomitą większość stanowią modele nowoczesne, natomiast na zwolenników kuchni klasycznych czeka model Sylt. Wśród kuchni nie mogło zabraknąć modeli wyposażonych we wprowadzone tym roku rozwiązania. I tak dostosowaną do wzrostu współczesnych ludzi wysokość dolnych szafek XL znajdziemy w ekspozycyjnych modelach Stone Art i Focus. Nowej generacji blaty laminowane Xtra, umożliwiające montowanie zlewozmywaków i płyt grzewczych na równo z ich powierzchnią, pokazane zostały w modelu Sylt.

Ekspozycję w głównej mierze stanowią modele wykończone najnowszej generacji laminatami o sensorycznej trójwymiarowej powierzchni. Są one bez wątpienia najbardziej praktycznym i jednocześnie przystępnym cenowo rozwiązaniem, które wiernie odwzorowuje naturalne materiały.

W nowym salonie można łatwo przekonać się, że wybór kuchni laminowanej Verle Küchen nie stanowi dziś kompromisu estetycznego. Wystarczy przyjrzeć się stojącej przy wejściu do salonu kuchni Stone Art, w której zastosowano połącznie laminowanych frontów przypominających kamienny łupek i drewno dębowe. Warto także zwrócić uwagę na model Lux i Color Concept z szafkami, które imitują beton lub model Fashion z linii Color Concept, gdzie powierzchnia intryguje metalicznym rdzawym dekorem.

Wyeksponowane modele zróżnicowane są również pod względem cenowym. Najbardziej ekonomiczne to Touch oraz Flash. Natomiast droższej w kompozycji Fashion połączono blaty z konglomeratu Santamargherita z lakierowanymi na biało w macie frontami.

We współczesnych meblach kuchennych pojawia się coraz więcej oświetlenia.  Spełnia ono swoje funkcje praktyczne, ale coraz częściej także traktowane jest jako dodatkowy element estetyczny. Na frontach pojawiają się listwy ledowe z dyfuzorem, które podkreślają formę kuchni, a temperaturę i natężenie światła możemy sterować pilotem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie