Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje w prawdziwie morskim stylu. Zobacz odmienione wnętrzaPropertyDesign.pl - 18-06-2019 11:44


Po generalnej renowacji, wystrój wnętrz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje nawiązuje do ekskluzywnego jachtu, podobnie jak architektura budynku. - Teraz hotel wita gości w prawdziwie morskim stylu - drewniana recepcja, ściany i akcesoria w morskiej tonacji, a do tego kotwice i liny żeglarskie - podkreśla Monika Kowalska, dyrektor generalna, Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje jest nierozerwalnie związany z morzem – jest zlokalizowany w sercu słynnego nadmorskiego kurortu i oferuje bezpośrednie zejście na piaszczystą plażę oraz widok na morze z każdego odnowionego pokoju. - Teraz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje wita gości w prawdziwie morskim stylu - drewniana recepcja, ściany i akcesoria w morskiej tonacji, a do tego kotwice i liny żeglarskie. Jak prawdziwy statek wycieczkowy zapewnia gościom wszystkie usługi, jakie są potrzebne do kompleksowego odpoczynku nad morzem – również w trakcie firmowego spotkania integracyjnego czy wesela  – podkreśla Monika Kowalska, dyrektor generalna Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. - Rodziny z dziećmi to nasi bardzo ważni goście, dlatego rozbudowaliśmy ofertę skierowaną do nich. Pamiętamy również o tych, którzy przyjeżdżają do nas, aby się wyciszyć i zrelaksować. Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje jest miejscem, w którym dorośli bawią się równie dobrze, jak najmłodsi – dodaje.

Morskie opowieści dla całych rodzin

Hotel czerpie inspirację z nadmorskich historii, co widać zarówno w wystroju wnętrz, jak i ofercie gastronomicznej i usługowej. Mosiężne wykończenia oraz kryształowe żyrandole, w połączeniu z dużą ilością naturalnego drewna oraz „wakacyjnymi” meblami, takimi jak wiszące krzesła czy mobilne regały, nadają wnętrzom charakteru ekskluzywnego jachtu. Wystrój wszystkich 192 pokoi jest również inspirowany morzem – drewniany zagłówek, okrągłe lustro niczym bulaj, koło ratunkowe na morskich ścianach, a do tego morze za oknem daje wrażenie bycia w kajucie na jachcie. W restauracji On Deck i On Board bufet w kształcie statku z prawdziwie piracką zastawą dla najmłodszych oraz lustrzanymi bulajami jest pełen ryb i dań bazujących na darach morza. Kącik zabaw dla dzieci to sala przygód Captain Nemo z żeglarskimi linami do wspinania się i dekoracyjną amfibią. Baseny zewnętrzny i wewnętrzny z brodzikiem zachęcają do wodnych zabaw. Strefa relaksu oraz saun, jak również oferta ekskluzywnych masaży pozwala na głęboki relaks dorosłym. Kręgielnia i dyskoteka Disco Amber oferuje rozrywkę w długie letnie wieczory. - Goście doceniają spójny charakter hotelu i nowoczesne wnętrza! – podkreśla z dumą Monika Kowalska.

Centrum konferencyjne hotelu to pięć sal mogących pomieścić nawet 750 osób. Wraz z dużym foyer przestrzeń eventowa to 650 mkw. Po renowacji sale zostały doposażone w nowy sprzęt multimedialny oraz wygodne krzesła i stoły. Dzięki rozbudowanej ofercie gastronomiczno-rozrywkowej, hotel często organizuje imprezy integracyjne dla firm z całej Polski.