×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

VOX otwiera nowe salony w Krakowie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 cze 2018 10:22
VOX otwiera nowe salony w Krakowie
fot. mat. prasowe

Już wkrótce firma VOX otworzy dwa salony w Krakowie, które dedykowane będą niezwykle bogatej ofercie drzwi i podłóg. W nowo powstałych punktach na ekspozycji znajdzie się kilkadziesiąt modeli skrzydeł drzwiowych, a także zróżnicowane portfolio rozwiązań podłogowych – paneli, podłóg drewnianych i winylowych. Oprócz części stricte sprzedażowej salony dysponować będą wygodną strefą pracy dla architektów, jak również klientów indywidualnych.

REKLAMA

Już w czerwcu w Krakowie powstaną dwa nowe salony VOX i będą to pierwsze punkty firmy w tym mieście oferujące drzwi i podłogi. Pierwszy z nich zlokalizowany będzie w CH King Square, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18, a jego otwarcie planowane jest na pierwszą połowę czerwca br. Drugi – w CH Zakopianka, przy ul. Zakopiańskiej 56, a działalność rozpocznie na początku lipca. W ich ofercie znajdą się drzwi, podłogi oraz produkty komplementarne. Każdy z salonów będzie liczył ok. 200 mkw. i zostanie podzielony na część sprzedażowo-ekspozycyjną oraz wygodną strefę do pracy z klientem, gdzie będzie można uzyskać fachową pomoc doradców.

- Nowe salony VOX oprócz szerokiej oferty drzwi i podłóg będą wyróżniały się ciekawą i niestandardową ekspozycją. Rozwiązania, które zaprezentujemy, będą z pewnością inspiracją dla odwiedzających. Wszyscy – zarówno klienci indywidualni, jak i architekci – mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc i doradztwo – komentuje Anna Szczepaniak, Marketing Manager drzwi i podłóg VOX.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie