REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

W jaki sposób wykorzystać design thinking do tworzenia usług i produktów?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 gru 2017 13:10
W jaki sposób wykorzystać design thinking do tworzenia usług i produktów?
Bartek Musioł fot. mat. prasowe

Rosnące wymagania konsumentów wymuszają na producentach stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla swojego biznesu. Jedną z metod ułatwiających te poszukiwania jest design thinking - czyli potęga myślenia projektowego, która pozwala spojrzeć na idee z zupełnie nowej perspektywy.

REKLAMA

Myślenie projektowe, czyli design thinking u podstaw swojej idei stawia odbiorcę. To zbiór narzędzi i różnych metod pracy, mających na celu przybliżenie się do potrzeb klienta i tworzenie innowacyjnych rozwiązań opartych o twórcze myślenie. Choć ta metoda powstała w USA już w latach 60., to dziś widać jej największą ekspansję. O tym, dlaczego design thinking jest potęgą kreatywnego myślenia i w jaki sposób wykorzystywać tę metodę do tworzenia usług i produktów, opowie Bartek Musioł już 12 grudnia o godzinie 18:00 w poznańskim Idea Hub przy ul. Małe Garbary 9.

Korzystając z praktyki zawodowej, Bartek Musioł przedstawi swoje doświadczenia, w których kreatywność odgrywała kluczową rolę. Uczestnicy spotkania poznają narzędzia, które pozwolą im jeszcze lepiej trafić w potrzeby i oczekiwania klientów, a także wezmą udział w procesie projektowania metodą 4D i stworzą swój własny produkt oparty o podstawy design thinking. Dowiedzą się również dlaczego metoda ta stała się podstawą do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są drogą mailową – garbary@ihub.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie