W tej jesiennej kolekcji postawiono na głęboki granat, pudrowy róż i czerń. Ale w towarzystwie akcentów złota i srebraPropertyDesign.pl - 22-09-2020 16:35


Intrygujące dodatki i dekoracje w kolorach głębokiego granatu, pudrowego różu i czerni, a wszystko to w towarzystwie subtelnych akcentów złota i srebra. Odkryj najnowszą kolekcję "Dark Elegance" na sezon jesień/zima 2020.

Sezon jesień/zima 2020 we wnętrzach zapowiada się naprawdę stylowo. Kolekcja Dark Elegance od Black Red White to połączenie nasyconych barw i lśniących akcentów z miękkością stylowych tekstyliów i puf.

Stylowo...

W najnowszej kolekcji prym wiodą różnorodne formy. Wyraziste geometryczne bryły doniczek i dekoracji, ażurowe formy koszy dekoracyjnych czy świeczników przyciągają wzrok i będą piękną dekoracją wnętrza. Dominują kolory złota, srebra i czerni. Kolekcja Dark Elegance to również wiele propozycji obrazów, które odmienią każdą ścianę w stylową galerię. Modne grafiki oscylują wokół abstrakcyjnych wzorów, geometrycznych form i grafik z motywem ludzkiego ciała.

Komplety obiadowe, szklanki, filiżanki, talerze i kubki utrzymane w najmodniejszym kolorze tego roku, nasyconym granacie, takie z nieprzerwanie modnym motywem marmuru czy klasykę stylu, czyli białą porcelanę. Nie zabraknie również złota, które pojawiać się będzie w postaci tac, podkładek czy bieżników.

i miękko

Dark Elegance to kolekcja, w której nawet tekstylia nie są jedynie elementem wyposażenia wnętrz, a ich prawdziwą dekoracją. Miękkie formy, eleganckie tkaniny, połyskujące zdobienia, frędzle, nadruki, motyw marmuru to wszystko sprawia, że koce, narzuty i poduszki odmienią aranżację i podkreślą jej wyjątkowy styl. Tekstylia utrzymane są w kolorach granatu, złota, szarości, bieli i czarni.