Warszawski biurowiec otwiera się na gości. Zakończono aranżację showroomuPropertyDesign.pl - 02-02-2021 09:53


Ostatnie prace budowlane w warszawskim wieżowcu Widok Towers przebiegają sprawnie pomimo trudnego okresu spowodowanego przez COVID-19. Właśnie zakończyła się aranżacja showroomu na 10 piętrze budynku.

Grupa S+B właśnie zakończyła aranżację showroomu o powierzchni ok. 500 m² na 10 piętrze wieżowca Widok Towers należącego do niemieckiego inwestora Commerz Real. 27-kondygnacyjny budynek pnie się wysoko tuż przy Rotundzie u zbiegu Alei Jerozolimskich i ulicy Marszałkowskiej, przy samej stacji Metra Centrum. Tętniąca życiem lokalizacja pełna sklepów, restauracji i kawiarni. 

W 100% prefabrykowane elementy „fasady modułowej” zapewniają rzadkie połączenie maksymalnego dostępu światła dziennego, widoków na Pałac Kultury i krajobraz Śródmieścia Warszawy oraz trudnych do uzyskania otwieranych okien. To i wiele innych technicznych i przyjaznych środowisku, nowoczesnych rozwiązań ułatwia starania o uzyskanie certyfikatu LEED PLATINUM.
Widok Towers oferuje 34 779 m² powierzchni handlowej i biurowej wraz z zachwycającymi tarasami.

Powierzchnie handlowe rozmieszczone na parterze, pierwszym piętrze i pierwszej kondygnacji podziemnej dorównują wysokim standardom pobliskich przestrzeni handlowych. Na pozostałych trzech kondygnacjach podziemnych znajdują się miejsca parkingowe, parking dla rowerów, prysznice i szatnie. Wszystkie pomieszczenia biurowe posiadają w pełni wyposażoną kuchnię oraz wydzielone miejsca na serwery.

Showroom wyposażony jest w najnowsze rozwiązania informatyczne oraz najwyższej jakości nowoczesne meble krajowych i międzynarodowych marek. Dziękujemy naszym partnerom Balma, Noti, Mute Design, Vzór, Profim, Maro, Vitra, Kloeber i Narbutas, którzy pomogli stworzyć ten niesamowity showroom z przytulną atmosferą i inspirującym otoczeniem – podkreśla Johannes Bauer, szef S+B Poland.

Showroom można odwiedzić online lub osobiście na miejscu. Biurowiec Widok Towers jest w pełni otwarty. Ostatnie prace budowlane przebiegają sprawnie pomimo trudnego okresu spowodowanego przez COVID-19. Wprowadzono dodatkowe środki bezpieczeństwa, aby każdy czuł się mile widziany i bezpieczny.