West Forum Business Center goni nowoczesne biurowcePropertydesign.pl - 20-12-2016 14:26


Wrocławski deweloper Archicom wprowadził nowoczesne rozwiązania techniczne i aranżacyjne podnoszące komfort i energooszczędność przestrzeni w budynku biurowym West House 1A, który jest częścią kompleksu West Forum przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu.

Dla obecnych i przyszłych najemców West House 1A przygotowana została zupełnie nowa jakość wykończenia, co w bezpośredni sposób podniosło funkcjonalność i zoptymalizowało koszty użytkowania nieruchomości.

- Archicom na bieżąco śledzi najnowsze trendy na rynku i dostosowuje produkty do oczekiwań najemców. Na możliwość dokonywania takich zmian pozwala nam przede wszystkim dobry projekt architektoniczny, który z łatwością można adaptować. Jako deweloper z własnym studiem projektowym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, proponując dopasowanie przestrzeni do ich potrzeb. Fit out jest niezmiennie kluczowy podczas negocjacji, dlatego w swoich działaniach przewidujemy na ten cel dodatkowy budżet - mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom.

Spółka Sygnity jako pierwszy najemca ma możliwość prowadzenia działalności operacyjnej w nowych warunkach. Przekazane Sygnity piąte i szóste piętro biurowca West House 1A, zostały poddane readaptacji zgodnie z nowym standardem wykończenia oferowanym przez Archicom.

Funkcjonalne, energooszczędne biuro w... dobrej cenie

Nowy standard gwarantuje,  że biurowiec poza dotychczasowymi walorami spełni także rosnące oczekiwania potencjalnych inwestorów z Polski i zagranicy.  Zmiany obejmują zarówno nowy układ powierzchni: przestrzenie open space, salki spotkań z możliwością podziału ścianami mobilnymi, budki telefoniczne, pokoje relaksu, jak i najnowsze rozwiązania techniczne, które w bezpośredni sposób wpływają na poprawę komfortu pracy. Budynek West House 1A zyskał funkcjonalne podnoszone podłogi umożliwiające przebudowę i korzystanie z instalacji teletechnicznych w trakcie użytkowania pomieszczeń oraz nowe podwieszane sufity z energooszczędnymi oprawami ledowymi. Wszystko to wpływa na dobre samopoczucie pracowników w miejscu pracy. Stolarka drzwiowa spełnia obecnie podwyższone normy izolacji akustycznej, podłogi pokrywa trwała modułowa wykładzina o wysokich parametrach pochłaniania hałasu, a usprawnione rozwiązania wentylacyjne i klimatyzacyjne z systemem nawilżania powietrza podnoszą jakość i energooszczędność biurowca.

West House 1A jest budynkiem zrealizowanym w ramach kompleksu West Forum, który daje praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju pod jednym adresem.