×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wielki debiut konceptu Orsay Connect

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 gru 2018 10:22
Wielki debiut konceptu Orsay Connect
fot. mat. pras.

W centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola otwarto Orsay Connect. To pierwszy w Polsce i Europie salon zakupów online.

REKLAMA

Nowoczesny koncept, łączący zalety zakupów tradycyjnych z nowymi technologiami, zachęca odwiedzających do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami na żywo i zamawiania online na miejscu. Klientki mogą też umawiać się na indywidualne spotkania ze stylistą Orsay, odpocząć w wygodnych fotelach przy kawie i słodkościach, a w razie potrzeby podładować telefon.

Orsay Connect, otwarty 6 grudnia 2018 w VIVO! Stalowa Wola, to salon oparty na autorskiej koncepcji showroomu. Na powierzchni ponad 60 m w. prezentowana jest tylko najnowsza oferta marki, dostępna w pełnej rozmiarówce, co pozwala klientkom na idealne dopasowanie wybranego modelu do figury i preferencji. Koncept Orsay Connect to propozycja korzystania z zakupów w wersji nietuzinkowej i nowoczesnej. W salonie, urządzonym w stylu sprzyjającym odpoczynkowi i komfortowi, do dyspozycji klientek jest interaktywne lustro „magic mirror”, można także skorzystać z porad osobistej stylistki Orsay. Następnie, przy filiżance kawy i słodkościach, można sfinalizować zamówienie. Odbywa się to na dwa sposoby - przy pomocy tabletów dostępnych w salonie lub u sprzedawcy, który osobiście dokona zamówienia dla klienta na swoim urządzeniu. Dzięki usłudze Click&Collect paczkę można bezkosztowo odebrać lub zwrócić na miejscu.

- Nowy koncept Orsay Connect doskonale wpisuje się w ofertę naszego centrum handlowego, w którym stawiamy na przyjazną atmosferę, przyjemność zakupów i doświadczanie nowych wrażeń. Dzięki połączeniu zalet offline z online, czyli realnego kontaktu z profesjonalnym sprzedawcą i stylistą z możliwościami, jakie niesie ze sobą wirtualna rzeczywistość - zyskujemy nowoczesną powierzchnię, która z pewnością stanie się popularnym miejscem odwiedzin wszystkich kobiet w Stalowej Woli. Cieszę się, że właśnie u nas otwarty został tak nowatorski projekt, wyznaczający nowe trendy na rynku centrów handlowych - mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz, firmy będącej właścicielem VIVO! Stalowa Wola.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie