REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Wielkie otwarcie we Wrocławiu. Powstał nowy akademik premium

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 sie 2018 10:17
Wielkie otwarcie we Wrocławiu. Powstał nowy akademik premium
fot. mat. prasowe
Wielkie otwarcie we Wrocławiu. Powstał nowy akademik premium
Wielkie otwarcie we Wrocławiu. Powstał nowy akademik premium
Wielkie otwarcie we Wrocławiu. Powstał nowy akademik premium

Studencka mapa Wrocławia wzbogaciła się o nowy adres. Właśnie zakończyła się budowa prywatnego akademika Premium sieci Student Depot.

REKLAMA

Kolejny, należący do Student Depot akademik Premium, znajduje się w stolicy Dolnego Śląska przy ul. Robotniczej 96. To obiekt zaprojektowany na 500 miejsc, zrealizowany zgodnie z nowymi standardami jakości i wyposażenia. Wszystkie pokoje w akademiku to jednoosobowe, samodzielne mieszkania typu studio, z prywatnymi łazienkami i aneksami kuchennymi, z dostępem do pralni oraz bezpłatną siłownią dla mieszkańców.

Akademik znajduje się w cichej okolicy Wrocławskiego Parku Przemysłowego, a jednocześnie jest świetnie skomunikowany z centrum miasta, np. dojazd tramwajem na Uniwersytet zajmuje kilkanaście minut.

W ostatnich latach wśród studentów rośnie zainteresowanie zakwaterowaniem wysokiej jakości. Największą popularnością cieszą się pokoje typu studio, z nowoczesnym umeblowaniem oraz prywatną łazienką i aneksem kuchennym. Największe atuty prywatnego akademika, cenione przez studentów, to międzynarodowa atmosfera, atrakcyjne przestrzenie wspólne do nauki oraz spędzania czasu po zajęciach na uczelni, komfort oraz bezpieczeństwo. Opłaty za Wi-Fi i media są wliczone w czynsz.

Popularność działających już od kilku lat obiektów Student Depot w Poznaniu, Łodzi czy Lublinie zachęca firmę do jeszcze szybszego rozwoju. W ciągu najbliższych 2-3 lat powstaną Akademiki Premium Student Depot w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a następnie w innych kluczowych ośrodkach akademickich.

Student Depot to należąca do Griffin Real Estate platforma domów studenckich, budująca sieć akademików w głównych polskich miastach. Skupia się zarówno na budowie nowych obiektów, jak i na konwersji i renowacji obiektów już istniejących. Obecnie Student Depot posiada cztery działające akademiki: we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i w Lublinie, co przekłada się na blisko 1 500 wynajętych łóżek. To pierwsza i największa w Polsce sieć prywatnych akademików.

W czerwcu Student Depot zabezpieczył grunt pod budowę akademika na 370 łóżek w Krakowie przy ul. Wita Stwosza, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta i uczelni wyższych. Przyszły obiekt w Gdańsku pomieści 350 lokatorów. Trwają intensywne prace budowlane w Warszawie, przy ul. Woronicza, w akademiku na 450 łóżek – otwarcie zaplanowane jest już na jesień 2019 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie