REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Wnętrzarskie inspiracje w Centrum Praskim Koneser

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 04 lip 2019 09:44
Wnętrzarskie inspiracje  w Centrum Praskim Koneser
fot. mat. prasowe
Wnętrzarskie inspiracje  w Centrum Praskim Koneser
Wnętrzarskie inspiracje  w Centrum Praskim Koneser
Wnętrzarskie inspiracje  w Centrum Praskim Koneser

Warszawska mapa dobrego designu zyskała nowy punkt warty odwiedzenia. W Centrum Praskim Koneser został właśnie otwarty salon DobryDesign.pl.

REKLAMA

DobryDesign.pl, na pl. Konesera 3, to salon, gdzie na powierzchni 120 mkw. wyselekcjonowane kolekcje designerskich mebli, dodatków, lamp i dywanów, komponują się z rozwiązaniami o niecodziennym wzornictwie. Można tu zobaczyć między innymi sofy od Nordic Line i Inspirium, które oczarują swoim designem oraz wygodą. Fani minimalizmu w skandynawskim stylu znajdą tutaj produk ty polskich projektantów z Nordifra, którzy czerpią swoje inspiracje z malowniczej północy. Natomiast zwolennicy nordyckiej funkcjonalności zachwycą się propozycją duńskiej marki Actona Company. Dostępne są tu także delikatne tekstylia od firmy Fargotex. Oferta salonu obejmuje też niezwykle intrygujące dekoracje ścienne, zegary, czy półki na książki, które produkuje marka Umbra.

W DobryDesign.pl dostępna jest też strefa architekta. To dostępna wewnątrz salonu przestrzeń otwarta na współpracę z biurami architektonicznymi, architektami freelancerami, projektantami i stylistami wnętrz oraz scenografami. Na miejscu znajdą oni wszelkie potrzebne narzędzia pracy – wsparcie zespołu doradców, Internet z szybkim łączem, ale także dostęp do plików 3D z wizualizacją asortymentu oraz do katalogów i próbników tkanin.

Nic tak nie podkreśla oferty designerskich mebli, jak doskonała lokalizacja. Centrum Praskie Koneser staje się coraz modniejszym punktem na mapie Warszawy. To tutaj swoje siedziby mają dynamicznie rozwijające się firmy, wysokiej jakości sklepy i butiki oraz doskonałe restauracje. Nic dziwnego, że na parterze Butelkowni swój salon ulokował DobryDesign.pl. Meble tutaj dostępne wspaniale kontrastują z typową dla Konesera industrialną i neogotycką architekturą, tworząc doskonałą wizualnie całość.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie