×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wnętrze salonu samochodowego przypominające... wybieg na pokazach mody

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lut 2018 10:53
  • Aktualizacja: 02 lut 2018 10:54
Wnętrze salonu samochodowego przypominające... wybieg na pokazach mody
Porsche Studio Beirut fot. mat. prasowe Porsche

Porsche otwiera trzecie Porsche Studio na świecie – tym razem w Bejrucie. We wnętrzu szczególną uwagę zwraca platforma przypominająca wybiegi na pokazach mody.

REKLAMA

Podobnie jak „Porsche on Sylt” oraz „Porsche Studio Guangzhou”, nowa placówka w stolicy Libanu korzysta z innowacyjnego formatu sprzedaży, pozwalając producentowi w bardziej bezpośredni sposób wchodzić w interakcje z nowymi grupami docelowymi w ich codziennym środowisku.

Obiekt znajduje się w centrum miasta i oferuje klientom możliwość zapoznania się z kompletną gamą usług Porsche. We wnętrzu szczególną uwagę zwraca platforma przypominająca wybiegi na pokazach mody oraz LED-owy ekran, wyświetlający nagrania obrazujące różne samochody sportowe w rzeczywistym otoczeniu. Specjalna oprawa dźwiękowa i zapachowa tworzą doświadczenie, które działa na wszystkie zmysły.

Porsche Studio w Bejrucie leży w centrum miasta, w handlowej dzielnicy Solidere, zapewniając marce silną reprezentację w bezpośrednim otoczeniu obecnych i potencjalnych nabywców. Obiekt zajmuje powierzchnię ponad 300 m kw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie