REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Wnętrze Uniwersamu w rękach Wireland

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 03 lis 2017 11:32
Wnętrze Uniwersamu w rękach Wireland
Galeria handlowa Rondo Wiatraczna, fot. materiały prasowe

Galeria Rondo Wiatraczna i zlokalizowany w niej Uniwersam - Społem zostaną wyposażone przez Wireland. Firma odpowiada za projekt, aranżację, wizualizację oraz montaż regałów do sali sprzedaży. Prace montażowe rozpoczęto jeszcze w październiku.

REKLAMA

Powstająca Galeria Rondo Wiatraczna podzielona jest na dwie kondygnacje: parter i pierwsze piętro, połączone wewnętrznym układem schodów ruchomych i wind, obejmować będzie około 60 sklepów i punktów usługowych. Na poziomie – 1 zaplanowano parking dla klientów na ponad 160 miejsc postojowych. Planowany termin oddania obiektu do użytkowania to pierwszy kwartał 2018 roku.

Uniwersam powstał w tym miejscu w 1977 r. jako jeden z pierwszych w historii Warszawy wielkopowierzchniowych, samoobsługowych pawilonów handlowych.

Trzon Galerii Rondo Wiatraczna stanowić będzie właśnie nowy Uniwersam, który tak jak poprzednio będzie składał się z dwóch sklepów: spożywczego i przemysłowego. Na parterze będzie to Supermarket o powierzchni 2 tys.mkw. a na pierwszym piętrze – nowoczesny sklep przemysłowy o powierzchni 520 mkw.

Nawiązaniem do historii Uniwersamu będzie wykorzystany pamiątkowy neon UNIWERSAM GROCHÓW, który ozdobi jedną z elewacji Galerii Rondo Wiatraczna. Na swoje miejsce powróci również słynna rzeźba, tzw.: panienka, która będzie usytuowana po środku pasażu handlowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie