REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Workplace: Skupiamy się na szansach, które daje ta zmiana

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 kwi 2020 13:50
Workplace: Skupiamy się na szansach, które daje ta zmiana
Zespół pracowni Workplace w #homeoffice fot. Workplace

Obserwujemy bacznie sytuację na świecie. Widzimy, jak dystansowanie społeczne przekształca nasz styl życia, sposoby interakcji między ludźmi i pracę, w tym naszą - mówią wspólnie Bogusz Parzyszek i Dominika Zielińska w imieniu kolektywu Workplace.

REKLAMA

- Jako zwinne studio projektowe płynnie przeszliśmy na pracę zdalną - dodaje Dominika Zielińska, zarządzająca studiem Workplace.

Od dwóch tygodni, Workplace współpracuje w bardziej domowym i wirtualnym środowisku. - Obok projektów pracujemy nad rozwiązaniami, dzięki którym będziemy mogli was wspierać w odpowiedzialnym powrocie do biur i nadchodzących, pełnych zmienności miesiącach - dodaje Bogusz Parzyszek.

- Mimo, że to trudny czas, skupiamy się na szansach, które daje ta zmiana. Po dwóch tygodniach obserwacji otoczenia biznesowego dostrzegamy nie tylko narastające wyzwania, ale również nowe rodzaje współpracy, komunikacji, budowania relacji - podkreśla Dominika Zielińska.

- W obliczu tej transformacji widzimy, jak istotne są te najbliższe nam, ludzkie wartości. Jesteśmy dumni, że tworzymy wspólnotę, która może na siebie liczyć - zaznacza Bogusz Parzyszek i dodaje, że kolaboracja i otwartość na nowe idee pomogają im zaprojektować lepszy świat.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie