×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wrocławska Strefa Kultury z niezwykłym miejscem. Oto Recepcja projektu pracowni Znamy się!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 lip 2018 13:00
Wrocławska Strefa Kultury z niezwykłym miejscem. Oto Recepcja projektu pracowni Znamy się!
fot. Znamy się

Jeśli jeszcze nie widzieliście ekspozycji kultowych wrocławskich neonów na podwórku przy ul. Ruskiej 46 we Wrocławiu, to musicie się tam koniecznie pojawić! Tym bardziej teraz, gdy na dziedzińcu działa już lokal Recepcja szkicu pracowni Znamy się.

REKLAMA

Jest to nowe miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia, którego gospodarzem jest Strefa Kultury Wrocław. Wnętrze zaprojektowane przez wrocławskie biuro architektoniczne Znamy się nosi nazwę Recepcja nieprzypadkowo. Wiodącą funkcją lokalu jest wymiana informacji. To właśnie tutaj będzie można dowiedzieć się o nadchodzących, ciekawych wydarzeniach w mieście, usłyszeć o działalności organizacji zrzeszonych w podwórku czy wziąć udział w prowadzonych tu warsztatach i spotkaniach.

Przestrzeń tę można podzielić na pięć funkcji, które zostały czytelnie zaznaczone w lokalu. Główna strefa to recepcja pełniąca funkcję informacyjną. Następnie pojawia się strefa warsztatowa wykorzystywana na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, wykłady, a także na indywidualne spotkania grupowe i burze mózgów. Dodatkowo pojawia się tu również strefa baru i część wypoczynkowa, dzięki której wieczorami Recepcja zaprasza gości dziedzińca do swojego wnętrza.
Wnętrze zaprojektowane zostało w charakterystycznych kolorach, które wraz z ceglanymi ścianami i bujną roślinnością nawiązują do charakteru podwórka. Korzystać z tej przestrzeni może każdy. Jest to miejsce, które zaprasza wszystkich do czynnego zaangażowania w życie podwórka przy ul. Ruskiej 46 jak i całego miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie